Firma » Biznes

Już 27 marca wielkie otwarcie 3 salonów NEONET w Łodzi

NEONET, jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV AGD I IT, już w najbliższym tygodniu otworzy swoje pierwsze salony w Łodzi. Od 27 marca (czwartek) łodzianie będą mogli zrobić zakupy w aż 3 nowych lokalizacjach.

NEONET, jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV AGD I IT, już w najbliższym tygodniu otworzy swoje pierwsze salony w Łodzi. Od 27 marca (czwartek) łodzianie będą mogli zrobić zakupy w aż 3 nowych lokalizacjach - sklepy zostaną otwarte przy ul. Inflanckiej 53 (CH E.Leclerc), ul. Jana Kilińskiego 298 (okolice Kaufland) oraz przy ul. Maratońskiej 109 (CH ATUT). Oprócz wielkiego wyboru sprzętu RTV, AGD, komputerów oraz multimediów  i wyjątkowych promocji cenowych, sieć przygotowała z tej okazji także wielką niespodziankę dla mieszkańców – kupując w NEONET, będzie można wygrać Skodę Citigo!

 

 

Największa w Polsce sieć sprzedaży RTV AGD IT – od teraz także w Łodzi!

 

NEONET to pionier rynku i jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu RTV, AGD, komputerów, GSM, foto, navi i akcesoriów. Firma przez ostatnie lata konsekwentnie wzmacniała pozycję lidera w swoim segmencie rynku, koncentrując się głównie na ekspansji w lokalizacjach poniżej 200 tysięcy mieszkańców. Rozbudowie sieci towarzyszyły także kolejne modernizacje – przede wszystkim nowe rozwiązania w formacie sklepów oraz stałe poszerzanie asortymentu i oferty usług dodanych. W sklepach zlokalizowanych blisko klientów, NEONET oferuje najlepszy wybór produktów, a także dostęp do ponad 15 000 innych na stronie neonet.pl. W ubiegłym roku firma obchodziła 10-lecie - na przestrzeni tych lat w sklepach NEONET zrealizowano łącznie ponad 10 mln transakcji. Od początku istnienia firmie towarzyszy filozofia pod hasłem „U nas najdroższy jest Klient”, a jej rynkowym wyróżnikiem jest najwyższa jakość obsługi, najniższe ceny oraz eksperckie doradztwo. Otwarcia 3 nowych salonów w Łodzi zaplanowano na czwartek, 27 marca 2014 roku, a towarzyszące im atrakcje potrwają przez cały weekend. Na odwiedzających sklepy NEONET czekają m.in. pokazy kulinarne, degustacje kawy i co najważniejsze – możliwość wygrania auta Skoda Citigo!

 

„Otwarcie salonów w Łodzi to dla nas szczególnie ważny biznesowo moment. Chcemy być blisko naszych klientów i zaoferować łodzianom najwyższej klasy ofertę jak najbliżej ich domów. Dzięki precyzyjnemu wyborowi lokalizacji, nasze bardzo nowoczesne salony będą teraz łatwo dostępne dla mieszkańców łódzkich osiedli – tak, by nie musieli wybierać się do odległych centrów handlowych w celu zrobienia zakupów. Naszą siłą są od zawsze niskie ceny połączone z najwyższą jakością obsługi – wiemy, że to pozwoli nam wyprzedzić konkurencję” – mówi Wojciech Kiestrzyń, Wiceprezes Zarządu NEONET.

 

 

Jakie atrakcje czekają w NEONET na mieszkańców – program otwarcia

 

Otwarcia zaplanowano na godzinę 9:00.

Od dnia otwarcia, czyli czwartku 27 marca, do końca weekendu na mieszkańców Łodzi w nowych salonach NEONET czekać będą wyjątkowe atrakcje – m.in. pokazy kulinarne, degustacje oraz możliwość wygrania Skody Citigo.

 

27 marca od godz. 10:00 w salonie przy ul. Inflanckiej 53, miłośnicy gotowania mogą obejrzeć pokaz kulinarny z marką Amica, prowadzony przez mistrza kuchni, który będzie trzykrotnie serwował swoje dania.

 

27 - 30 marca – we wszystkich trzech sklepach kawowi smakosze będą mogli wziąć udział w degustacji kawy z firmą JURA, producentem luksusowych ekspresów.

 

I wreszcie, każda osoba, która w dniach 27 – 30 marca dokona zakupów za 500 złotych, weźmie udział w losowaniu auta Skody Citigo.

 

 

W salonie NEONET możesz skonfigurować sprzęt

 

NEONET przygotował także dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy marzą o zaawansowanym sprzęcie, ale potrzebują pomocy eksperta w jego instalacji oraz porad dotyczących użytkowania.

W sklepach NEONET Klienci mogą nie tylko uzyskać pomoc wyspecjalizowanych doradców, ale również skorzystać z różnych opcji usług dodanych. Do podstawowych należeć będzie np. konfiguracja laptopa na miejscu, w salonie – zainstalowanie systemu, uruchomienie konta mailowego etc. W przypadku telefonu – konfiguracja, uruchomienie kluczowych aplikacji, zapoznanie użytkownika z podstawowymi funkcjami. U doradców NEONET można zamówić także bardziej zaawansowane usługi, z dojazdem do domu – np. podłączenie sprzętu do domowej sieci, skonfigurowanie routera bezprzewodowego itd. Dużym powodzeniem cieszy się także możliwość zamówienia wsparcia przy instalacji i uruchomieniu innych urządzeń: najnowszej klasy telewizorów – szczególnie modeli Smart TV, które wymagają połączenia z Internetem, ustawienia licznych interaktywnych funkcji etc. I wreszcie: zaawansowanych modeli nowoczesnych pralek czy nawet lodówek.

„Już dziś widzimy ogromne zainteresowanie tą usługą – największy popyt obserwujemy w przypadku komputerów, tabletów i smartfonów oraz najnowocześniejszych telewizorów. Aż 50% Klientów kupujących te sprzęty chce skorzystać z usługi ich konfiguracji i podpowiedzi doradcy w zakresie ich użytkowania. W przypadku osób kupujących taki sprzęt po raz pierwszy, ten odsetek jest jeszcze większy – bardzo chętnie korzystają z niego np. osoby starsze, rodzice kupujący pierwszy komputer dla dziecka, ale też miłośnicy nowinek technologicznych, którzy chcą w maksymalnym stopniu poznać możliwości swojego nowego smartfona czy tabletu. Drugą kategorią, w której notujemy rekordowe zainteresowanie, są telewizory – już ok 50% z nich działa w systemie Smart TV. By móc w pełni wykorzystać funkcje najwyższej klasy telewizora, połączonego z siecią, komputerem etc., warto naprawdę skorzystać z pomocy specjalisty. Koszt takiej usługi to zaledwie kilka procent wydatku na cały zakup, a dzięki niej będziemy mogli w 100% cieszyć się potem możliwościami sprzętu” – mówi Marcin Mordak, Dyrektor Działu Usług.

 

Dla wszystkich Klientów, którzy zdecydują się na zakup  produktów o wartości powyżej 1000 pln, NEONET na otwarciowy weekend przygotował promocyjną cenę na usługę transportową – symboliczną 1 pln.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Raczkiewicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »