Firma » Praca

Już ponad 3000 uczniów rozpoczęło edukację z „Wyprawką pierwszoklasisty” od Lidla

Już ponad 3000 uczniów rozpoczęło edukację z „Wyprawką pierwszoklasisty” od Lidla
Zobacz więcej zdjęć »
Kompletowanie wyprawki przed rozpoczęciem nauki w szkole to emocjonujący moment zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Chcąc wesprzeć swoich pracowników i ich rodziny Lidl już po raz czwarty przygotowuje wyprawkę pierwszoklasisty. W tym roku przekaże dzieciom aż 1200 kompletów.

Piórnik, tornister, pierwsze podręczniki i zeszyty, początki przyjaźni i wiele radości z nauki - tak dla pierwszaków będzie wyglądał początek września. Pośród pracowników Lidla jest wielu rodziców, którzy w tym roku będą posyłać swoje pociechy do pierwszej klasy. Na dobry początek tej edukacyjnej przygody Lidl rozdaje pierwszakom plecaki z wyposażeniem. „Od 2012 roku przekazaliśmy już łącznie ponad 2000 kompletów, a w tej edycji ich liczba wzrośnie o kolejne 1200. Za każdym razem akcja spotyka się z ogromnym zainteresowaniem i pozytywnymi reakcjami ze strony naszych pracowników i ich dzieci" - mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska. W wyprawce pierwszaki znajdą pojemny tornister, piórnik, worek na buty, tubę na kredki, nożyczki i inne drobiazgi - a wszystko to z wizerunkami ulubionych bohaterów z filmów „Kraina lodu" oraz „Gwiezdne Wojny".


„Wyprawka pierwszoklasisty" to część pakietu ,,Lidl dla Rodziny'', w ramach którego pracownicy otrzymują także bony świąteczne, a ich dzieci paczki ze słodyczami. Pracownicy objęci są również programem bezpłatnej, prywatnej opieki medycznej Medicover oraz mają możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie „Allianz Rodzina".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »