Kultura, sztuka » Kultura

Już w sobotę pierwsze „Warsztaty twórczego rozwoju” w CH Janki!

Już w sobotę pierwsze „Warsztaty twórczego rozwoju” w CH Janki!
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę, 4 czerwca br. odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu bezpłatnych edukacyjnych zajęć plastycznych dla dzieci – „Warsztaty twórczego rozwoju”. Wątkiem przewodnim spotkania będą latawce. Zajęcia, we foyer kina Cinema City, poprowadzą artyści z Fundacji Atelier.

Do akcji przyłączyły się Krakowski Kredens i SMYK fundując upominki i bony rabatowe.

W trakcie „Warsztatów twórczego rozwoju" prowadzonych przez artystów z Fundacji Atelier, dzieci będą miały okazję zapoznać się ze wszystkimi środkami plastycznego wyrazu. Pierwsze spotkanie, podczas którego uczestnicy przygotują prace - latawce, obejmuje praktyczne zajęcia z technik kolażu artystycznego i podstaw kompozycji przestrzennej. Prowadzący zaznajomią dzieci z wykorzystaniem suchych i tłustych pasteli oraz węgla i tuszu. Mali Artyści posłużą się także kolorowymi papierami i plastelinami, dekoracyjnymi drucikami i piórkami oraz papierowymi taśmami.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, chcieliśmy zapewnić dzieciom atrakcyjne zajęcia, podczas których - poprzez zabawę - najmłodsi będą mogli rozwijać swoje talenty i umiejętności" - mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Handlowego Janki. „Jesteśmy przekonani, że nasze warsztaty - organizowane wspólnie z Fundacją Atelier i przy udziale Ciemna City - spotkają się z zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem ze strony uczestników" - dodaje Anna Walerych.

Sobotnie zajęcia odbędą się w 3 turach:

• 10:00 - 11:30,
• 11:45 - 13:15,
• 13:30 - 15:00.

W pierwszej części zajęć, prowadzący omówią z dziećmi przygotowane przez nie projekty i koncepcje prac, podpowiadając sposoby realizacji. Następnie uczestnicy przystąpią do wykonania pełnoformatowych prac pod nadzorem i z pomocą wykładowców. Rodzice dzieci biorących udział w warsztatach będą mogli porozmawiać z artystami z Fundacji Atelier, którzy doradzą najlepsze sposoby rozwijania talentów i umiejętności dzieci. Organizatorzy przewidują możliwość pozostawienia dzieci pod opieką prowadzących na czas zajęć, po wypełnieniu kart uczestnictwa. Każde dziecko otrzyma imienny dyplom potwierdzający udział w warsztatach.

„Dodatkową atrakcją dla uczestników sobotnich warsztatów będą upominki ufundowane przez najemców Centrum. Krakowski Kredens ufundował pyszne czekolady, zaś SMYK - bony rabatowe na zakupy" - dodaje Anna Walerych.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 22 822 07 75 lub poprzez email kontakt@effectivepr.pl. Organizatorzy zapewniają materiały plastyczne oraz napoje dla dzieci podczas trwania warsztatów.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Handlowe Janki, foyer kina Cinema City
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 4 czerwca br. w godzinach:
• 10:00 - 11:30,
• 11:45 - 13:15,
• 13:30 - 15:00.

Dodatkowych informacji na temat warsztatów udziela
Effective Public Relations tel. 022 822 07 75, email: kontakt@effectivepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »