Gospodarka » Żywność

Już wkrótce wystartuje 8 edycja „Nakarm koty z COTE”

Już wkrótce wystartuje 8 edycja „Nakarm koty z COTE”
Zobacz więcej zdjęć »
Już wkrótce wystartuje 8 edycja „Nakarm koty z COTE”

Z roku na rok, rośnie liczba porzuconych, bezdomnych kotów. W takich dramatycznych sytuacjach do zwierząt wyciągają pomocną rękę organizacje, które zapewniają żywność wolno- bytującym kotom. Dlatego też okres zimowy to doskonały przyczynek do tego, aby otworzyć serca na zwierzęta, które właśnie teraz potrzebują naszego wsparcia. Dlatego też od 8 lat - właśnie w grudniu zaczyna się akcja „Nakarm koty z COTE”. Jej ideą jest pomoc wolno-bytującym kotom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nakarm koty z COTE to inicjatywa, która powstała z myślą właśnie o wolno-bytujących kotach. Jej pomysłodawcą jest dystrybutor wina marki COTE, który kolejny raz rusza z tą niezwykłą akcją. Potwierdza ona, że wystarczy nasz drobny gest, aby pomóc tym czteronożnym zwierzętom. Zbliżający się świąteczny okres to również świetna okazja, aby otworzyć swoje serca i poprzez nasze zaangażowanie udzielić pomocy osamotnionym zwierzakom.

„Z roku na rok nasza akcja gromadzi wokół siebie coraz szersze grono osób, którym zależy na pomocy naszym czteronożnym przyjaciołom. Tylko podczas ostatniej – 7 edycji akcji - wsparcie uzyskało 12 fundacji, do których trafiło 4620 kg szwedzkiej karmy firmy Husse. W całej historii naszej akcji wsparliśmy schroniska i fundacje ponad trzydziestoma tonami.”  – podkreśla Zofia Lewandowska Marketing Manager Vinex SLAVIANTSI POLAND SP. Z O.O.

Zwierzaki czekają na Twoją pomoc!

Wolno-bytujące koty czekają na nasze wsparcie i tej zimy. Cała akcja rusza 7 grudnia 2020 roku i potrwa do 28 lutego 2021 roku. Pozwólmy im przetrwać, ten ciężki czas. To niezwykle proste. Wystarczy nasz mały gest, aby wspomóc Fundacje zajmujące się porzuconymi, czteronożnymi przyjaciółmi.

„Od 7 grudnia zapraszamy wszystkich miłośników wina, ale przede wszystkim ludzi o dobrym sercu, do wejścia na profilu facebookowym Wina Cote i oddania swojego głosu na wybraną Fundację. To dla nas prosty gest, ale dla tych małych stworzeń to bardzo wiele. Przede wszystkim jest to dla nich szansa na przetrwanie kolejnej zimy. Otwórzmy nasze serca na naszych małych, czteronożnych, wąsatych przyjaciół.” - dodaje Zofia Lewandowska.

Szacujemy, że w ramach tegorocznej akcji Fundacjom karmę wartości około 30 000 zł.

Partnerami akcji są: CAT EXPERTS, VET EXPERT, HUSSE oraz magazyny: Trzy Koty i Business Woman & Life i ONET.PL.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »