Firma » Biznes

K-EX inwestuje i rozwija się

Firma kurierska K-EX stawia na inwestycje i rozwój. Oznacza to więcej powierzchni magazynowych, nową linię do sortowania przesyłek, otwarcie kolejnej podsortowni i zakup nowoczesnych skanerów.

– Duże i funkcjonalne magazyny są kluczowym elementem usług kurierskich, dlatego inwestujemy w nie – mówi dyrektor handlowy firmy K-EX, Mariusz Czepiec.  

W maju br. siedzibę zmienił krakowski oddział firmy. Teraz powierzchnia magazynowa wynosi 2 300 m kw. W połowie lipca br. do nowej, większej  siedziby przeprowadzi się oddział w Jeleniej Górze, właśnie trwają prace adaptacyjne. Natomiast wrocławski oddział spółki pod koniec września br. przeniesie się z ul. Kamieńskiego do Długołęki, gdzie budowany jest zupełnie nowy obiekt. Magazyny będą miały 1 500 m kw. powierzchni i będą dwa razy większe od dotychczasowych.        
Jak zapowiada dyrektor Czepiec, do końca 2012 r. nowe siedziby zyskają również oddziały w Lublinie, Opolu i Radomiu.

Jednak K-EX inwestuje nie tylko w budowę i adaptację siedzib. W warszawskim oddziale firmy w Mościskach w lipcu zostanie uruchomiona nowa linia do sortowania przesyłek, a w trzecim kwartale br. w Poznaniu otwarta zostanie kolejna regionalna podsortownia paczek, obsługująca oddziały z północy Polski. Przypomnijmy, że pierwsza regionalna podsortownia – w Sosnowcu – wystartowała pod koniec 2011 r. Jeszcze w bieżącym roku K-EX zakupi ponad osiemset skanerów firmy Motorola. W nowe urządzenia zostaną wyposażeni kurierzy i magazynierzy.

K-EX to ogólnopolska firma kurierska, świadcząca usługi w zakresie przewozów ekspresowych i drobnicowych w standardzie 24h. Oferuje m.in.: szeroki pakiet korzyści związanych z realizacją dedykowanej usługi kurierskiej, obsługę dokumentów zwrotnych, usługę pobrania gotówki oraz dostawę do określonej godziny. Posiada sieć 27 oddziałów zlokalizowanych na terenie kraju.   

Biuro Prasowe K-EXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

K-EX

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »