Gospodarka » Żywność

Kabanosy firmy Tarczyński S.A. w ofercie saloników Kolportera

Po raz pierwszy Kolporter podjął współpracę z firmą Tarczyński S.A., specjalizującą się w produkcji wędlin.

Po raz pierwszy Kolporter podjął współpracę z firmą Tarczyński S.A., specjalizującą się w produkcji wędlin.

W ofercie Saloników Prasowych Kolportera oraz salonów Top-Press znalazły się w październiku br. kabanosy produkowane przez tę firmę. Klienci mają do wyboru dwa produkty: Kabanos Exclusive Drobiowy GO! i Kabanos Exclusive Wieprzowy GO!, oba w opakowaniach po 50 g.

– Oba rodzaje kabanosów będą na razie w sprzedaży testowej – informuje Tomasz Latos, menadżer produktu w Kolporterze. – Zarówno producent, jak i my chcemy się przekonać, jak tego typu przekąska przyjmie się wśród klientów naszej sieci handlowej. Nieprzypadkowo wprowadziliśmy je do oferty w październiku, kiedy zaczyna się rok akademicki. Liczymy bowiem, że wśród amatorów kabanosów będą m.in. studenci.

Kabanosy firmy Tarczyński można kupić we wszystkich punktach sieci Kolportera – Salonikach Prasowych i salonach Top-Press.

Do sieci Kolportera należą aktualnie 1022 punkty handlowe – 829 Saloników Prasowych i 193 Salony Top-Press.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »