Dom » Wnętrza

Kabiny STYLIO to nowa jakość kąpieli

Kabiny STYLIO to nowa jakość kąpieli
Zobacz więcej zdjęć »
Stylio to najnowsza seria kabin prysznicowych marki Sea-Horse. Słuchając naszych klientów, ich rosnących potrzeb i wymagań, stworzyliśmy serię kabin z dużą dbałością o szczegóły, estetykę i funkcjonalność produktów.

Co wyróżnia kabiny STYLIO?

Jest kilka zdecydowanych atutów kabin STYLIO, które wyróżniają te produkty spośród innych, większy blask elementów chromowanych to zdecydowanie jeden z nich. Dla wygody naszych klientów wszystkie kabiny z tej serii w standardzie posiadają powłokę CleanGLASS, która zdecydowanie ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Powłoka zapobiega powstawaniu osadów wapiennych oraz ułatwia czyszczenie. Tafla szkła nigdy nie jest idealnie gładka, posiada mikroubytki, które powodują, że spływająca woda zatrzymuje się a podczas wysychania osadza się na szkle osad wapienny. Powłoka CleanGLASS wypełnia mikroubytki powodując, że powierzchnia szkła jest bardziej gładka a woda spływa z niej dużo szybciej minimalizując powstawanie białych osadów.

Kolejnym wyróżniającym elementem tej serii kabin są podwójne chromowane rolki dolne i górne. Dzięki nim wygoda użytkowania kabiny wzrasta a wraz z nią walory estetyczne. Podwójne chromowane rolki powodują, że użytkowanie kabiny staje się przyjemniejsze.

Wysokość kabin STYLIO została podniesiona do 190 cm dla kabin standardowych oraz 170 dla kabin niskich dzięki czemu komfort kąpieli wyraźnie wzrasta. Podniesienie wysokości oznacza większą wygodę użytkowania szczególnie dla wyższych osób.

 Na serię STYLIO składa wiele ciekawych modeli kabin. Możemy tam znaleźć kabiny jednodrzwiowe uchylne, dwudrzwiowe przesuwne zarówno półokrągłe jak i kwadratowe, kolejnym ciekawym modelem są  kabiny pentagonalne oraz przyścienne. Znaleźć tu także można tak pożądane kabiny asymetryczne półokrągłe, które świetnie sprawdzają się w niestandardowych łazienkach i pozwalają na uzyskanie znacznie większej przestrzeni kąpielowej.

Dodatkowym atutem kabin STYLIO z pewnością jest mnogość kolorów szkła, która pozwala na dostosowanie jej wyglądu do stylu, w jakim została urządzona łazienka. Kabina może być jej idealnym uzupełnieniem gdyż większość modeli dostępna jest w we wszystkich z podanych kolorów szkła: transparent, brąz, grafit, chinchilla.  

Po więcej informacji zapraszamy na www.metalhurt.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

METAL-HURT importer Sea-Horse Twoja kabina prysznicowa
http://metalhurt.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »