Technologie » Komputery

Kable Ethernet 6a Montis. Prędkość transmisji danych do 10 Gb/s

Kable Ethernet 6a Montis. Prędkość transmisji danych do 10 Gb/s
Zobacz więcej zdjęć »
Bestsellerowe kable do Internetu marki Montis dla użytkowników domowych i nie tylko.

Wyższa przepustowość i pasmo, czyli dlaczego w ogóle warto inwestować w kable sieciowe cat. 6a


Zaletą kabli ethernetowych kategorii 6a jest to, że potrafią one obsługiwać wysoką przepustowość na poziomie 10 Gb/s i częstotliwość pracy 500 MHz (czyli  dwa razu więcej niż w przypadku kategorii 6). Dane mogą być również przesyłane na odległość sięgającą nawet 100 metrów. Cat. 6a jest też przyszłościowym rozwiązaniem pod kątem budowy nowoczesnej i zaawansowanej sieci. Dodatkowo ważną cechą jest duża wytrzymałość, dzięki mocnym przewodom oraz świetnej izolacji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Kable Ethernet Cat. 6a sprawdzą się w użytku domowym (będą z nich korzystać gracze, streamerzy, użytkownicy sprzętu NAS), dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw, a także w placówkach edukacyjnych czy w systemach monitoringu i bezpieczeństwa oraz w serwerowniach. 

Montis poleca kable Ethernet cat. 6a o różnych długościach

W ofercie marki Montis można znaleźć bestsellerowe kable ethernetowe kategorii 6a. Cechują się ekranowaniem S/FTP (Shielded Foiled Twisted Pair) dla ochrony przed zakłóceniami elektromagnetycznymi czy pomiędzy przewodami. Każdy z kabli ma również powłokę z PVC dla zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Najkrótszy z nich ma długość półtora metra, najdłuższy - 30 metrów. Dzięki takiemu szerokiemu wyborowi klienci mogą znaleźć kabel sieciowy idealnie dopasowany do ich środowiska (domowego, korporacyjnego...) i potrzeb. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »