Technologie » AGD - RTV

Kaiser Baas – firma stawiająca przede wszystkim na innowację i zabawę.

Kaiser Baas – firma stawiająca przede wszystkim na innowację i zabawę.
Zobacz więcej zdjęć »
We wszystkich produktach Kaiser Baas zastosowano wiele nowatorskich rozwiązań technologicznych, pozwalających wyprzedzić konkurencję i zaoferować wiele nowoczesnych i innowacyjnych produktów.

Jednak, życie byłoby nudne bez dobrej zabawy, która przy użytkowaniu produktów serwowana jest zarówno klientom, pracownikom firmy oraz wszystkim kontrahentom.

Produkty i rynki bardzo szybko się zmieniają, ale firma Kaiser Baas podejmuje ciągłe wyzwania, aby stale być na topie wyprzedzając aktualne trendy, poprzez rozwijanie swoich produktów oraz dostarczanie ich  partnerom handlowym mając na uwadze odpowiedni czas oraz warunki gospodarcze w jakich się znajdują.

Czas życia produktu jest bardzo krótki (i cały czas się skraca), dlatego ciągłe monitorowanie rynku oraz ulepszanie produktów pozwala na dynamiczny rozwój firmy i realizowanie jej celów.

Asortyment firmy trafia do klientów ze wszystkich zakątków świata za pośrednictwem zarówno sklepów stacjonarnych – sportowych, elektronicznych, centrów handlowych jak i za pośrednictwem sprzedaży przez internet.

Challange yourself – to motto firmy Kaiser Baas, która kieruje te słowa do:

 

  1. swoich klientów, aby korzystali oni z produktów oraz technologii be żadnych ograniczeń
  2. konkurencji – oferując często ekonomiczną alternatywę dla wiodących na rynku producentów
  3. swoich pracowników, aby na bieżąco śledzili rynek oraz reagowali na szybko zmieniające się gusta klientów  

Kaiser Baas – marka założona w 2006 roku pochodząca z Australii, rozpowszechniła się w innych krajach takich jak Nowej Zelandii, Singapurze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Chile, Południowej Afryce i poza nią.

Od niedawna Kaiser Baas oferuje swoje produkty także w Polsce – za pośrednictwem firmy Forcetop sp. z o.o., która jest liderem B2B w branży GSM na polskim rynku, oferując swoim klientom pełen wachlarz produktów najwyższej jakości.

W ofercie firmy znajdziemy m.in. 

  • wideorejestratory jazdy obsługujące rozdzielczość 2K z GPS oraz G-Sensor
  • kamery sportowe z Wifi nagrywające w jakości Full HD wraz z akcesoriami
  • quadrocoptery z kamerą HD i zaawansowanym systemem stabilizacji  

Produkty Kaiser Baas można zobaczyć na stronie - http://fctp.pro/kaiser-bassRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Forcetop
http://b2btrade.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »