Gospodarka » Bezpieczeństwo

Kamera szpiegowska w zegarku analogowym

Kamera szpiegowska w zegarku analogowym
Zobacz więcej zdjęć »
Kamera w zegarku analogowym jest innowacyjnym, cieszącym się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów urządzeniem szpiegowskim, oferowanym przez sklep gsm Electrogsm.

Minikamera o stylowym wyglądzie i pełnej funkcjonalności zegarka biurowego posiada rozdzielczość 5 Mpix i pojemność karty pamięci do

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jeszcze kilka lat temu skonstruowanie i operowanie taką elektroniką było niemalże niemożliwe. Trudności występowały na wielu poziomach, ale najbardziej dokuczliwym problemem była miniaturyzacja urządzeń oraz  wprowadzenie małego poboru energii. Obecnie tego typu utrudnienia są już częściowo rozwiązane więc operowanie elektroniką szpiegowską jest poręczne a możliwości operacyjne tego typu urządzeń są olbrzymie. Urządzenia szpiegowskie dostępne są nie tylko dla pracowników rządowych, ale także dla „zwykłego zjadacza chleba”. Szeroka gama dostępnych kamer szpiegowskich pozwala nam na dokonanie wyboru według własnych upodobań.

Kamery szpiegowskie i podsłuchy są jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów. W wyniku różnych afer, kamery szpiegowskie i podsłuchy stały się urządzeniami bardzo modnymi. Nic więc dziwnego, że producenci gadżetów szpiegowskich wymyślają coraz to wymyślniejsze obudowy do kamer szpiegowskich.

Trzeba przyznać, że w codziennym życiu jest mnóstwo sytuacji, które chcielibyśmy uwiecznić bez niczyjej wiedzy. Czasami, by zrobić komuś żart, upamiętnić rodzinne wydarzenia „w ukrytej kamerze”, sprawdzić rzetelność pracowników, a nawet rozwikłać intrygę. Takich sytuacji jest mnóstwo. Może to być np. narada w firmie, sprowokowane lub też spontaniczne czyjeś zwierzenia czy zaskakujące propozycje.

Czas pracy kamery na baterii to kilka godziny, które można przeznaczyć nie tylko na rejestrowanie obrazu, ale także dźwięku ponieważ przedstawiany zegarek, to również niezawodny podsłuch.

O firmie

Niezmiennie, od dnia powstania firma Electorgsm zaskakuje nowinkami technicznymi udostępniając w przystępnych cenach coraz to nowsze gadżety technologiczne i komputerowe. Niektórym ułatwiają one życie, a innym utrudniają, bo nie chcielibyśmy chyba być przyłapani na kłamstwie przez kamerę szpiegowską ukrytą w zegarku analogowym czy długopisie, który także oferuje firma. Ze wszystkimi urządzeniami szczegółowo można zapoznać się na stronie http://www.electrogsm.pl/

Kontakt

Electrogsm

Sklep@electrogsm.pl

Tel. 048 6850035 www.electrogsm.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Electrogsm

Komentarze (1)

  • avatar
    michal85 2011-02-10 13:11:43

    Tego typu urządzeń jest wiele, mikrokamery można umieścić w długopisie, w kluczykach od samochodu, breloczku, budziku a nawet w zapalniczce. Jak ktoś zainteresowany tematem polecam: http://www.spy-shop.pl/mikrokamery-c-3.html


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »