Firma » Biznes

Kameralne spotkanie biznesowe

Idealne miejsce na kameralne spotkanie biznesowe nie jest łatwe do znalezienia. Nie wszędzie będziemy mieć wystarczającą prywatność i zaplecze, które pozwoli na zrealizowanie naszych założeń, dlatego nie zawsze chcemy organizować je w biurach.

W okresie wiosenno-letnim coraz więcej wydarzeń odbywa się w innych lokalizacjach. Jak wybrać idealne miejsce na konferencję?

Całodniowe spotkania w środku miasta bywają męczące i nie sprzyjają skupieniu, dlatego dobrym rozwiązaniem może być postawienie na lokalizację oddaloną od zgiełku na tyle, żeby można było potem szybko wrócić do domu oraz aby, jej otoczenie sprzyjało regeneracji podczas przerw.

Pierwsze wrażenie

Zawsze liczy się to, co w pierwszych sekundach pomyślimy o danym miejscu. Tak samo jest w przypadku lokalizacji różnych warsztatów, spotkań i konferencji. Co raz więcej osób zwraca uwagę na to, jak wygląda ich otoczenie, a organizatorzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to oryginalniejszych miejsc.

Biznes wśród natury

Konferencje organizowane poza miastem są wyśmienitą alternatywą, która już od wielu lat ma swoich zwolenników, szczególnie w gronie wyższego managementu oraz zarządów firm. Osoby te zwracają uwagę na to, aby spotkanie było owocne, ale i na poziom prywatności jaki podczas niego obowiązuje. Niektóre obiekty, jak na przykład Dwór Złotopolska Dolina, mają możliwość wyłączenia budynku oraz terenu dla innych osób, zapewniając dyskrecję i swobodę uczestnikom wydarzenia. – Dbamy o jak największy komfort osób biorących udział w spotkaniu i dokładamy starań, aby żadne informacje nie wyciekły dalej. Dzięki temu organizatorzy darzą nas zaufaniem i wiedzą, że wszystko będzie przygotowane na najwyższym poziomie zarówno organizacyjnym, jak i uwzględniającym wyjątkowe prośby – mówi Jakub Urbaniak, właściciel Dworu Złotopolska Dolina.

Możliwość noclegów

Jeśli planujemy konferencję kilkudniową warto jest znaleźć obiekt z odpowiednim zapleczem technicznym. Miejsca noclegowe dla uczestników, parking, kuchnia serwująca wyśmienite dania i zielony teren dookoła to gwarant sukcesu. W takich okolicznościach można pracować w ciągu dnia i zintegrować zespół popołudniu podczas wspólnej kolacji, następnego dnia od rana wracając do szkolenia lub spotkania. W ten sposób uczestnicy nadal pozostaną skupieni na temacie i unikniemy dojazdów i rozproszeń.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »