Firma » Reklama

Kamodus prowadzi działania PR dla kosmetyków VENITA

Agencja Kamodus Communications www.kamodus.com rozpoczęła nowy rok od nawiązania współpracy z Fabryką Kosmetyków VENITA.

Celem działań PR będzie promowanie kosmetyków VENITA w mediach kobiecych.

Największa siła Fabryki Kosmetyków VENITA tkwi w jakości wynikającej z ponad 20-letniej tradycji i doświadczenia w produkcji kosmetyków, w zaufaniu stałych klientek do jej produktów, jak również w korzystnej cenie szerokiej gamy kosmetyków. Wśród kosmetyków marki VENITA znajdują się produkty do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów, pielęgnacji ciała, kosmetyki słoneczne, a także do makijażu.

Kosmetyki VENITA zyskały wysokie oceny konsumentek oraz mediów, o czym świadczą uzyskane nagrody i wyróżnienia, m.in.: Srebrne Godło „Najwyższa Jakość Quality International 2011” za Hennę do brwi i rzęs w kremie, Perły Rynku Kosmetycznego 2009 dla kolekcji brązów serii Henna Color, Najlepsze w Polsce 2009 za serię Henna Color Ziołowy Balsam Koloryzujący.

Fabryka Kosmetyków VENITA www.venita.com.pl rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku, jej założyciele to wykwalifikowani chemicy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz imponującym dorobkiem naukowym. Firmę tworzy ponad 200-osobowy zespół, którego praca i zaangażowanie wpływają na jej sukces. VENITA to marka ogólnoświatowa, której setki tysięcy kosmetyków miesięcznie trafia do rąk klientów ceniących wysoką jakość produktów – od 2003 roku potwierdza ją certyfikat ISO 9001.

Kamodus Communications www.kamodus.pl specjalizuje się w marketingu kobiecym, a w szczególności w obsłudze firm kosmetycznych. Portfolio agencji tworzą m.in. marki GOSH, Eau Thermale Avène, A-Derma, Ducray, Statestrong, Constance Carroll, jak również liderzy rynku kosmetyki profesjonalnej, a wśród nich Color Club, OPI, Orly oraz producenci urządzeń do profesjonalnych zabiegów SPA oraz salony kosmetyczne. Kamodus Communications jest również współorganizatorem profesjonalnych targów dla branży kosmetycznej, m.in.: Nails Professional, Nail&Spa, Akademia Paznokcia 2008, 2007. Oferta agencji to szeroko rozumiane, profesjonalne wsparcie komunikacyjne– zarówno dla dużych firm firm, jak też dla sektora MŚP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamodus Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »