Firma » Reklama

Kampania reklamowa Odra SA

Kampania reklamowa Odra SA
Zobacz więcej zdjęć »
Brzeska firma Odra SA, producent najwyższej jakości słodyczy, przygotowała zakrojoną na szeroką skalę ogólnopolską kampanię reklamową, która wystartuje już w drugiej połowie lutego.

Akcja promocyjna będzie dotyczyć sztandarowego produktu firmy – powszechnie znanej i lubianej chałwy, od lat wytwarzanej według tradycyjnej receptury.W kampanii telewizyjnej zostaną wykorzystane stacje  kanałów tematycznych z oferty TVN, Polsatu oraz AT MEDIA. Wizerunek telewizyjny wzmocni natomiast smakowity profil na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – Facebooku. Ambasadorką marki została znana aktorka i tancerka – Dorota Czaja. Wiodące hasło kampanii brzmi: Ciesz się życiem!

Zapraszamy do oglądania i śledzenia bieżących wydarzeń na https://www.facebook.com/ChalwazOdryRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Joanna Janczy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »