Firma » Finanse

Kancelaria Galt partnerem International Facility Management Association POLSKA (IFMA)

Warszawska kancelaria Galt nawiązała współpracę z polskim oddziałem IFMA, największą międzynarodową organizacją skupiającą ekspertów rynku nieruchomości.

Dzięki zawiązanemu partnerstwu członkowie stowarzyszenia będą wspierani przez zespół prawników doświadczony w zakresie kompleksowej obsługi prawnej inwestycji komercyjnych.

Wieloletnia praktyka ekspertów kancelarii Galt w zakresie doradztwa transakcyjnego oraz inwestycyjnego na rynku nieruchomości, komercjalizacji obiektów komercyjnych i wsparcia prawnego przy zarządzaniu takimi obiektami pozwoli członkom IFMA jeszcze lepiej poznać i zrozumieć prawne aspekty związane z obsługą nieruchomości.

- Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z organizacją IFMA ponieważ promuje ona dobre praktyki i wyznacza wysokie standardy branżowe. Jest także doskonałą platformą wymiany doświadczeń i dyskusji. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie doradztwa i obsługi prawnej podmiotów związanych z rynkiem nieruchomości możemy merytorycznie wspierać jej członków - informuje Sławomir Lisiecki z kancelarii Galt.

International Facility Management Association powstało w 1980 roku, organizacja wspiera 24 tysiące członków w 94 krajach świata. IFMA Polska zrzesza właścicieli i zarządców nieruchomości, kierowników technicznych, a także przedstawicieli firm świadczących usługi związane z obsługą nieruchomości. Dzięki organizowanym spotkaniom, szkoleniom czy konferencjom daje także możliwość podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji w zarządzaniu nieruchomościami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TCA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »