Firma » System prawny

Kancelaria Gliwice - zakres pomocy prawnej

Kancelaria Gliwice - zakres pomocy prawnej
Zobacz więcej zdjęć »
W życiu każdego człowieka zdarzyć się mogą sytuacje, w których będzie potrzebował fachowej pomocy prawnej. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do kancelarii adwokackiej czy radcy prawnego.Kancelaria Gliwice - pomoc dla każdego

Pomoc ta może dotyczyć doradztwa prawnego. Tutaj kancelaria zajmie się sprawami m.in. z zakresu:
- administrowania danymi osobowymi,
- nieruchomości i prawa budowlanego,
- prawa korporacyjnego (fuzje i przejęcia),
- prawa transportowego,
- prawa pracy,
- prawa konkurencji,
- prawa prasowego,
- prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego,
- własności intelektualnej,
- zamówień publicznych.
Bardzo często kancelaria może zająć się także doradztwem podatkowym, w skład którego wchodzą zagadnienia i usługi takie jak:
- podatki pośrednie i bezpośrednie,
- podatki sektorowe,
- analizy ekonomiczne opodatkowania, 
- przygotowywanie opinii i ekspertyz sądowych, arbitrażowych i ugodowych,
- doradztwo międzynarodowe,
- szeroko rozumiane raporty i opinie podatkowe.

W czym może pomóc kancelaria prawna?

Jak więc widać, doradztwo może dotyczyć naprawdę różnych kwestii. I tak na przykład do kancelarii można zwrócić się z problemami dotyczącymi nieruchomości i prawa budowlanego. W skład takich usług będą mogły wchodzić wtedy kwestie takie jak: badanie stanu prawnego nieruchomości (identyfikacja ryzyka planowanych inwestycji), uczestniczenie w negocjacjach prowadzących do nabycia nieruchomości, przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji, uczestnictwo w negocjacjach dotyczących transakcji, czy przygotowywanie umów inwestycyjnych oraz wykonawczych. Oczywiście kancelarie to także miejsce, do którego można zwrócić się w przypadku niejasności i problemów z prawem rodzinnym. W takim wypadku kancelaria Gliwice pomoże w kwestiach związanych z: separacją albo rozwodem, podziałem wspólnego majątku, alimentami, ubezwłasnowolnieniem, ustaleniem lub zaprzeczeniem ojcostwa, kontaktami z osobami małoletnimi. Zakres działań kancelarii jest szeroki i zawsze będzie ona skłonna udzielać porad, a także prowadzić zlecone sprawy sądowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »