Firma » System prawny

Kancelaria Taylor Wessing została wyróżniona tytułem „European Trademark Firm of the Year”

Już po raz drugi międzynarodowa kancelaria prawna Taylor Wessing otrzymała tytuł "European Trademark Law Firm of the Year" w ramach przyznania nagród "Managing IP Global Awards".

Ceremonia wręczenia nagrody, zorganizowana przez światowego wydawcę publikacji specjalistycznych 
w dziedzinie własności intelektualnej "Managing Intellectual Property", odbyła się 7 marca 2019 roku w hotelu Royal Lancaster w Londynie. W charakterze gości zaproszono około 400 liderów branży. 

Oprócz nagrody dla “Europejskiej Kancelarii Prawnej Roku” zajmującej się znakami towarowymi oraz licznych nagród dla poszczególnych biur i adwokatów kancelarii Taylor Wessing, w tym dla Martina Prohaska-Marchried, Dietera Natlacena (obaj z Wiednia) oraz Karin Pomaizlovej (Praga), w tym roku trzej prawnicy z Europy Środkowej i Wschodniej otrzymali również tytuły „IP Stars“.

Przemysław Walasek, szef działu własności intelektualnej w Taylor Wessing w Warsazwie, powiedział: 

- Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania tej nagrody, która jest wysoko ceniona w branży IP na całym świecie. Serwis “Managing Intellectual Property” jest znany z dokładnych i poważnych badań rynku, dlatego też uznanie nas za międzynarodowego lidera jest dla nas niewątpliwym zaszczytem.

Olaf Gillert, szef międzynarodowego zespołu ds. znaków towarowych w Taylor Wessing, dodał:

- Cieszymy się, że mogliśmy ponownie zdobyć tę prestiżową nagrodę. To wielki sukces naszego międzynarodowego zespołu ds. znaków towarowych.

Nagrody przyznawane w ramach Managing IP Global Awards są wynikiem pięciu miesięcy badań prowadzonych na całym świecie przez serwis “Managing IP”. Badania rynku, opinie klientów i wyczerpujące wywiady są wykorzystywane do przefiltrowania kancelarii prawnych, osób fizycznych i firm, które wyróżniają się szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie własności intelektualnej.

Międzynarodowy zespół IP Taylor Wessing doradza renomowanym klientom z różnych branż, w tym nowych technologii, mody, handlu detalicznego i przemysłu spożywczego. Zintegrowany zespół ds. znaków towarowych pomaga klientom we wszystkich aspektach prawa znaków towarowych, w tym w zarządzaniu portfolio znaków  (z ponad 45 000 aktywnymi znakami towarowymi na całym świecie), rozwiązywaniu sporów, postępowaniach sprzeciwionych, licencjach i umowach o współpracy. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INFINITY Aleksandra Gąsowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »