Moda » Odzież

Kapsułowa kolekcja ETAM x ONZ

Kapsułowa kolekcja ETAM x ONZ
Zobacz więcej zdjęć »
Nurt girl power wciąż ma się dobrze! To filozofia szczególnie bliska sercu francuskiej marki ETAM, dla której kobiecość i wynikająca z niej siła są szczególnie ważne. W ramach Black Friday ETAM podejmuje współpracę z ONZ i przypomina nam o „babskiej solidarności”.

Historia kobiet i ETAM jest ze sobą ściśle powiązana. Marka od początku wspiera walkę o większą wolność dla kobiecych ciał i umysłów. To temat szczególnie ważny dla współczesnych Polek!

Angażując się we współpracę z Komitetem ONZ Kobiety, ETAM przypomina o potrzebie zagwarantowania wolności paniom na całym świecie. W ramach kampanii Orange Day, która co roku między 25 listopada a 10 grudnia walczy z przemocą wobec kobiet, ETAM stworzyło kapsułową kolekcję koszulek z hasłami w języku angielskim i rodzimym dla marki języku francuskim, które definiują ideę French Liberté:
  • Kobieca i feministyczna, delikatna i zaangażowana, przede wszystkim wolna
  • To sposób na bycie niezależną, swobodną ale elegancką, wzorowo francuską
  • Chodzi o wyzwolenie i własną samoocenę
     
    W 100% zaangażowani w równouprawnienie
    Do kwoty zebranej ze sprzedaży koszulek, ETAM doda 30 tysięcy euro, które zostanie przekazane na rzecz Komitetu ONZ Kobiety, aby wesprzeć programy realizowane przez tę organizację. Całkowity zysk ze sprzedaży koszulek zostanie przekazany na rzecz Komitetu ONZ Kobiety.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »