Kultura, sztuka » Muzyka

Karin Ann prezentuje najnowszy singiel „put me back together”

Karin Ann prezentuje najnowszy singiel „put me back together”
Zobacz więcej zdjęć »
Słowacka gwiazda alternatywnego popu, Karin Ann, wydała właśnie swój kolejny singiel – „put me back together”. Piosenka opowiada o zmianie, jaką powoduje dojrzała miłość, o gotowości do poświęceń i trudnych uczuć, które nie zawsze pozostają odwzajemnione.

Brzmienie utworu to połączenie indie, folk i soft-popu, wpisujące się w jesienną, nostalgiczną aurę. Artystka, znana z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki, mówi o piosence z entuzjazmem:


„ »put me back together« to jedna z moich ulubionych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałam. Mimo smutnego kontekstu, jest to piękna kompozycja".

Karin Ann podkreśla wagę autentyczności i prawdy emocjonalnej w swojej twórczości, co przekłada się na jej teksty, które poruszają nie zawsze wygodne tematy zawodu miłosnego, poczucia straty i samotności.

Z ugruntowaną pozycją na europejskiej scenie muzycznej, Karin Ann przenosi swoje doświadczenia i talent za ocean, by również tam stać się symbolem wsparcia dla środowisk queer i pokolenia Z. Już wkrótce artystka zadebiutuje na koncertach w Los Angeles i Nowym Jorku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dobro.mgmt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »