Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Karmienie to nie problem! Bezpłatne konsultacje laktacyjne dla młodych mam już 11 maja w Krakowie.

Karmienie to nie problem! Bezpłatne konsultacje laktacyjne dla młodych mam już 11 maja w Krakowie.
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa ogólnopolska kampania promująca wiedzę na temat karmienia piersią organizowana przez markę Lovi. W ramach projektu, młode mamy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji w wybranych poradniach laktacyjnych na terenie całego kraju. Najbliższe spotkania odbędą się już 11 maja w Krakowie.

Mleko mamy to najlepsze źródło pokarmu dla maluszka. Jest cennym źródłem witamin i składników odżywczych, które wspierają jego prawidłowy rozwój. Dostarcza także przeciwciała wspierające jeszcze niewykształcony układ odpornościowy. Rolę mleka mamy podkreśla Światowa Organizacja Zdrowia, która rekomenduje karmienie dziecka piersią przez pierwsze dwa lata jego życia. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguMimo rosnącej świadomości i wiedzy w tym obszarze, kwestia karmienia piersią wciąż wywołuje liczne pytania i wątpliwości: w jaki sposób pobudzić laktację?
Jak odciągać nadmiar pokarmu i go zabezpieczyć, by służył maleństwu w sytuacjach awaryjnych? Po czym poznać, że dziecko otrzymuje wystarczającą ilość pokarmu?

By pomóc przyszłym i młodym mamom w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące je pytania, ruszyła ogólnopolska kampania #karmienietonieproblem, której organizatorem jest marka Lovi. W ramach programu, w wybranych poradniach laktacyjnych jedenastu polskich miast odbywają się bezpłatne konsultacje, adresowane do młodych mam, które karmią lub planują karmić piersią. W projekt zaangażowała się znana i ceniona położna oraz konsultantka laktacyjna - Agnieszka Mińko, która na co dzień pracuje z młodymi mamami i doradza im, jak poradzić sobie w tym wymagającym okresie.

Najbliższe spotkania odbędą się już 11 maja w Krakowie. Zapisy przyjmowane są na stronie internetowej kampanii.
Szczegóły akcji na www. karmienietonieproblem.mjakmama24.pl
Kolejne konsultacje odbędą się w następujących terminach:

  • 18 maja - Poznań
  • 25 maja - Gdynia
  • 1 i 29 czerwca - Warszawa
  • 8 czerwca - Szczecin
  • 15 czerwca - Białystok
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wiska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »