Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

KARNAWAŁOWY KONKURS MAC

KARNAWAŁOWY KONKURS MAC
Zobacz więcej zdjęć »
Karnawał to czas zabawy, niezapomnianych stylizacji i niebanalnych makijaży. Specjalnie z tej okazji wraz z marką MAC ogłaszamy wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest aż 10 bardzo atrakcyjnych zestawów kosmetyków do makijażu.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy, że wykonasz zdjęcie swojej propozycji karnawałowego makijażu i prześlesz je do naszej redakcji na adres: konkurs@lamode.info do dnia 5 lutego 2012 r. do godz. 23.30. (wraz ze zgłoszeniem należy podać imię, nazwisko oraz adres do korespondencji)

 

Do wygrania jest aż 10 wyjątkowych zestawów kosmetyków do makijażu marki MAC, którymi nagrodzimy 10 najciekawszych zdjęć z propozycjami karnawałowego makijażu.

Więcej informacji znajdziecie na http://lamode.info/konkursy/articles/karnawalowy_konkurs_mac.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LAMODE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »