Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Karnawalowy Szał Nagród z Magnolia Park

Karnawalowy Szał Nagród z Magnolia Park
Zobacz więcej zdjęć »
Karnawał to przede wszystkim okres balów i zabaw, głównie przebieranych. To także doskonała okazja, by zmienić lub udoskonalić swój styl.

Dla wszystkich, którzy chcą w pełni wykorzystać  ten wyjątkowy czas centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu przygotowało „Karnawałowy szał nagród”, w którym każde wydane sto złotych to szansa na wygranie darmowych zakupów ze stylistą. Do tej pory wydano 30.000 kuponów konkursowych, a ponad 700 szczęśliwców odebrało już nagrody!

 

 

 

Umiejętne skomponowanie strojów, butów i dodatków wymaga kreatywności, zmysłu artystycznego oraz wiedzy. Aby wygrać 1.000 złotych do wydania podczas zakupów ze stylistą wystarczy wybrać się do Magnolia Park i skorzystać z bogatej oferty 230 sklepów znajdujących się na terenie centrum handlowego. Każdy, kto do 6 lutego 2011 roku dokona zakupów na kwotę minimum 100 zł otrzyma Kupon Konkursowy z kodem. Aby wziąć udział w losowaniu należy zarejestrować Kupon Konkursowy na dotykowym stoisku multimedialnym, wybrać nagrodę, o którą chce się walczyć i prawidłowo odpowiedzieć na pytania dotyczące Magnolia Park. Każde wydane 100 zł uprawnia do otrzymania jednego Kuponu. Wygrywa ten, kto zarejestruje jak najwięcej Kuponów i udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi, w jak najkrótszym czasie.

To uczestnik zdecyduje o jaką nagrodę będzie walczył. Do wyboru zakupy o wartości 1.000 złotych w towarzystwie stylisty lub jeden z dwóch iPadów firmy Apple. Ponadto każdy z uczestników ma szansę otrzymać jedną z 1100 nagród dodatkowych - wśród nich: zaproszenia do kina, bony rabatowe, torby z prezentami znanych i lubianych marek, apaszki, polary i wiele innych niespodzianek.

„Karnawał, synonim wystrzałowej zabawy, okres balów i maskarad to doskonały moment na odświeżenie szafy i drobne przyjemności. Mamy nadzieję, że Karnawałowy Szał Nagród w Magnolia Park zachęci naszych Klientów do zakupowego szaleństwa! – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

Karnawałowy Szał Nagród w Magnolia Park potrwa do 6 lutego 2011 roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas wielkiego finału, który odbędzie się 13 lutego o godzinie 16:00, podczas imprezy walentynkowej organizowanej w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »