Firma » Bankowość

Karta Kredytowa Standard Getin Banku na podium rankingu Money.pl

Karta Kredytowa Standard oferowana przez Getin Bank okazała się jedną z najlepszych na rynku i zajęła II miejsce w najnowszym rankingu portalu Money.pl. Karta Kredytowa Standard jest wydawana bezpłatnie, a Klienci nie poniosą opłat za jej prowadzenie, jeśli dokonają min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Ponadto Getin Bank zapewnia posiadaczom Karty długi okres bezodsetkowy, wynoszący 52 dni oraz liczne korzyści dodatkowe.

Autorka zestawienia przeanalizowała 15 ofert kart kredytowych dostępnych na rynku. Punkty decydujące o pozycji w rankingu przyznawane były za brak opłat za wydanie karty, wysokość rocznych opłat za korzystanie z niej oraz długość okresu bezodsetkowego. Pod lupę wzięto także możliwość rozłożenia zadłużenia na raty oraz wnioskowania i otrzymania karty bez konieczności wizyty w oddziale. Uwzględniono również rabaty przy płatnościach w punktach handlowo-usługowych oraz korzystny moneyback. Według założeń rankingu, modelowy Klient posiada miesięczne dochody na poziomie 4 000 zł netto, osiągane na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony i wykonuje transakcje bezgotówkowe o wartości 1 000 zł. Biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, Karta Kredytowa Standard zajęła II miejsce w branżowym rankingu.

Karta Kredytowa Standard to gwarancja swobodnego korzystania ze środków z limitu kredytowego na całym świecie. Wykorzystany limit można spłacić bez kosztów aż do 52 dni. Ponadto, Klient nie poniesie opłat za prowadzenie Karty, jeśli dokona min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, na dowolną kwotę. Dodatkowym atutem jest 10% zniżka do sieci kin Multikino. 

Obecnie trwa promocja, dzięki której można otrzymać nawet 150 zł na zakupy na stacjach paliw Circle K. Wystarczy, że Klient zawrze umowę o Kartę Kredytową Mastercard, dokona nią co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy, zarejestruje się w Programie Mastercard Priceless Specials oraz wyrazi zgodę na przesyłanie oferty handlowej i przetwarzanie danych w celach marketingowych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »