Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Karta rabatowa Serenady już dostępna w aplikacji goodie!

Już od 22 sierpnia w aplikacji goodie jest dostępna karta rabatowa Centrum Serenada. To świetna propozycja dla miłośników promocji. W aplikacji dostępne są aktualne kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe.

Od teraz, również klienci Serenady, będą mieli okazję, aby skorzystać z rabatów oferowanych przez Centrum.

Polowanie na promocje i rabaty jeszcze nigdy nie było tak proste. Od teraz dzięki kilku kliknięciom, klienci Serenady będą mieć dostęp do dodatkowej puli zniżek, które znajdą w ofercie jej sklepów. Wszystko za sprawą aplikacji goodie, w której znajduje się również Centrum Serenada.

Aplikacja goodie zbiera wszystkie oferty sklepów internetowych, stacjonarnych oraz galerii handlowych. Bywa niezwykle pomocna, gdy chcemy znaleźć konkretny produkt np. w gazetce z promocjami ulubionego sklepu, ponieważ wyszukuje najkorzystniejsze opcje porównując oferty różnych podmiotów. W aplikacji znajduje się również oferta lokali gastronomicznych i restauracji proponujących zniżki dla swoich klientów. Poprzez zastosowanie mapy, możemy zlokalizować najbliższe miejsce oferujące promocję, z której chcielibyśmy skorzystać.

Od teraz, w aplikacji jest również dostępna Karta rabatowa Serenady, która oferuje dodatkowe zniżki z oferty Centrum. Aby być na bieżąco z ofertą Centrum Serenada wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień PUSH, które poinformują o nowościach. Korzystanie z kuponów rabatowych, gazetek i wszystkich promocji z goodie jest bardzo wygodne, łatwe i bezpłatne.

Szczegóły dostępne są na www.centrumserenada.pl.

Aby korzystać z aplikacji należy ściągnąć ją na swój telefon lub wejść na stronę www.goodie.pl

Centrum Serenada przyciąga wyjątkową ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ATrawina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »