Firma » Finanse

Karta w euro za 0 zł – jak sprytnie płacić za granicą?

Karta w euro za 0 zł – jak sprytnie płacić za granicą?
Zobacz więcej zdjęć »
Chciałeś kiedyś zapłacić za zakupy w zagranicznym sklepie internetowym, a nie miałeś karty walutowej? Wyjeżdżałeś za granicę i byłeś zaskoczony wysokością opłat, jakie Twój bank pobiera za jej wydanie? Dzięki tej karcie w euro nie musisz martwić się prowizjami i opłatami!

Według przeprowadzonego przez TNS w 28 państwach badania Global Consumer Tracker Polacy chętniej niż inni Europejczycy płacą kartą za granicą (48% vs. 45%). W ten sposób regulujemy należności w sklepach, restauracjach i za bilety wstępu do atrakcji turystycznych. Teraz kartę do płatności w euro możesz mieć za darmo dzięki promocji w kantorze internetowym Rkantor.com.

Jak to działa? Klient wymienia walutę w Rkantor.com i za darmo przelewa ją na konto w euro w Raiffeisen Polbank (przelew jest natychmiastowy, księgowany w max. 15 min.). Do tego konta „podpięta” jest karta w euro, której swobodnie może używać za granicą – wszystko za darmo, a wypłata z bankomatu to tylko 2 euro!

Opłaty za kartę w ramach promocji Rkantor.com i Raiffeisen Polbank:

Wydanie karty

Utrzymanie karty

Płatności bezgotówkowe za granicą

Konto w euro do karty

Wypłata z bankomatu za granicą

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

2 euro

 

*w pierwszym roku użytkowania karty, w kolejnych latach karta jest darmowa pod warunkiem dokonania nią 3 płatności bezgotówkowych w roku kalendarzowym.

Jak wyrobić kartę? Wszystko załatwisz online, bez wychodzenia z domu:

1.     Aktywuj konto w Rkantor.com.

2.     Złóż wniosek o kartę pod tym linkiem i podpisz umowę, którą dostarczy Ci kurier.

3.     Odbierz kartę, którą wyślemy Ci pocztą.

Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci Rkantor.com.

Promocja trwa do 27 kwietnia 2018!

Rkantor.com to kantor internetowy Raiffeisen Polbank, do korzystania z którego nie trzeba zakładać konta w banku. To bezpieczna platforma do wymiany walut po najlepszych kursach, która daje darmowy dostęp do 19 kont walutowych i umożliwia zlecanie przelewów zagranicznych do 245 państw w stałych stawkach – dla euro jest to 1 euro, dla pozostałych walut maksymalnie 15 zł, niezależnie od wysokości przesyłanej kwoty. Przelewy w złotówkach i walutowe do 14 największych polskich banków (w tym Raiffeisen Polbank) są darmowe i księgowane natychmiast – do 15 min.

Wypłata euro w gotówce w Rkantor.com

Rkantor.com to pełne rozwiązanie, dzięki któremu można nie tylko wymienić walutę po najlepszym dostępnym na rynku kursie (klienci mogą wymieniać waluty za 0 zł w Programie Punktowym; mają też Gwarancję Najlepszego Kursu) i zlecić przelew zagraniczny. Euro można za darmo wypłacać w oddziałach Raiffeisen Polbank w całej Polsce – waluta jest dostępna po 30 min. od momentu złożenia zlecenia w Rkantor.com.

- Rkantor.com planuje udostępnić klientom własną kartę wielowalutową – mówi Tomasz Mikoda, prezes Raiffeisen Solutions, spółki prowadzącej kantor internetowy Rkantor.com. – Karta w euro udostępniona przy współpracy z Raiffeisen Polbank to odpowiedź na potrzeby rynku – jak wynika z badań przeprowadzonych przez Polską Izbę Turystyki, wśród najpopularniejszych kierunków wyjazdów Polaków w 2017 roku znalazły się Grecja i Hiszpania. Płatność kartą w tych państwach daje klientom dużą swobodę w dysponowaniu środkami – mówi Tomasz Mikoda.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rkantor.com

Komentarze (1)

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-02-24 09:49:34

  Szanowni Państwo, konto walutowe Nest Konto Waluta to konto, w którym otrzymuje się wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie. Wykonując przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacając środki z dowolnych bankomatów i płacąc kartą za darmo, unika się kosztów przewalutowania. Otwarcie i prowadzenie Nest Konto Waluta oraz wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej oferujemy za 0 zł. W ramach konta otrzymuje się ponadto Kartę Visa, która dostępna jest w trzech walutach (EUR, GBP, USD) oraz akceptowana niemal na całym świecie (z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi). Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Szczegóły tego konta znaleźć można na stronie banku: https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto-waluta.html

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »