Technologie » Internet

Katalog stron i baza firm od agencji ORBUS

Katalog stron i baza firm od agencji ORBUS
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja marketingu internetowego ORBUS z przyjemnościa powiadamia o stworzeniu serwisu Katelka.PL - profesjonalnego katalogu stron www i bazy firm.

ORBUS Białystok - agencja marketingu internetowego - pragnie powiadomić wszystkich zainteresowanych o powstaniu nowego katalogu firm i bazy stron internetowych.

 Pod adresem Katelka.PL znajduje się katalogowy serwis internetowy, w którym można dodać do spisu swoją stronę internetową lub firmę.

 Katelka.PL jest serwisem korzystającym z najnowocześniejszych osiągnięć technologii internetowych. Każdy wpis (zarówno wpis strony www oraz wizytówka firmy) składa się z opisu, linków bezpośrednich, miniaturki strony www oraz nowości ze strony www przsyłanych za pośrednictwem kanału RSS.

 Dodatkowo, dodając wizytówkę firmową można w znacznym stopniu modyfikować wygląd opisu, dodać 3 zdjęcia w firmowej galerii zdjęć. W końcu, aby ułatwić użytkownikom dojazd do firmy, każdy wpis firmowy opatrzony jest profesjonalną mapką Google.

 Zachęcamy do dodawania własnych wpisów i promowania swoich przedsięwzięć. Więcej informacji na temat serwisu katalogowego Katelka.PL znajdziesz na stronach pomocy.

 Dodaj swój wpis do katalogu już teraz!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

whf

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »