Moda » Odzież

KATOWICE FASHION WEEK CITY EDITION JUŻ 12 I 13 PAŹDZIERNIKA W GALERII KATOWICKIEJ

KATOWICE FASHION WEEK CITY EDITION JUŻ 12 I 13 PAŹDZIERNIKA W GALERII KATOWICKIEJ
Zobacz więcej zdjęć »
W Rzymie starożytność miesza się ze współczesnością, Paryż określa się mianem miasta stylu i sztuki, Londyn - centrum finansowym świata. Nie ma dwóch takich samych miast i nie chodzi tu o architekturę, a niepowtarzalny klimat i charakter tworzony przez ludzi.

A jakie są Katowice? Jaki jest styl miasta i jego mieszkańców? Można będzie przekonać się o tym 12 i 13 października w Galerii Katowickiej podczas Katowice Fashion Week w całkowicie nowej, miejskiej odsłonie – CITY EDITION.

Czy miasta mają duszę? Jak najbardziej! Miasto to żywa tkanka – synteza osobowości mieszkańców, historii, tradycji, koncepcji urbanistycznych, które składają się na unikalny charakter. Przez większość ludzi Katowice kojarzone są z miastem wielkiego przemysłu, skomplikowaną śląską historią i silnym poczuciem tożsamości, czyli identyfikacji jej mieszkańców z „hajmatem”. Wielkomiejskość i industrialny charakter to cechy charakterystyczne naszego miasta, jak i całej konurbacji górnośląskiej.

By poznać w pełni miasto, warto przyjrzeć się jego mieszkańcom, ich zwyczajom, stylowi życia, ale i ubiorowi. Odbywający się 12 i 13 października Katowice Fashion Week City Edition to doskonała okazja, żeby na nowo odkryć klimat regionu za sprawą mody w wydaniu ,,urban style’’. W piątek i w sobotę na katowickich torowiskach pojawi się niezwykły tramwaj promujący wydarzenie. Galeria Katowicka na te dni przygotowała pokazy mody miejskiej, gdzie w roli modeli wystąpią… mieszkańcy Śląska! Nikt inny nie pokaże lepiej prawdziwego oblicza lokalnego ,,urban style’’, niż mieszkańcy - najbardziej wiarygodni ambasadorzy mody. Pokazy będą inspiracją do odświeżenia szafy na jesienną i zimową porę. Całą imprezę poprowadzi znany z ,,Pytanie na śniadanie’’ dziennikarz, Mateusz Szymkowiak.

Katowice Fashion Week będzie również doskonałą okazją do tego, by pomóc innym. W codziennej gonitwie warto pamiętać, że miasto tworzymy wszyscy i okazać ciepło tym, którym go brakuje. W trakcie wydarzenia odbędzie się charytatywna ,,Wymiana Ciepła’’ – w Galerii Katowickiej oraz w centrum Katowic rozmieszczone zostaną specjalne wieszaki. Wystarczy przynieść i powiesić na nich ubrania, przede wszystkim te zimowe – kurtki, polary, szaliki i czapki. Przydadzą się one najbardziej potrzebującym.

Podczas Katowice Fashion Week odbędą się STYLOWE ŁOWY, w których nagrodą będą karty podarunkowe na 50 i 100 złotych. Zabawa polegać będzie na znalezieniu wśród asortymentu różnych sklepów specjalnych metek, a prowadzący wydarzenie będzie - wprost ze sceny - udzielał podpowiedzi i wskazówek do ich znalezienia. Warto też będzie skorzystać ze specjalnych zniżek, które w dniach 12-13 października sięgną nawet do – 70%.

Więcej szczegółów i regulamin akcji dostępne na: www.galeriakatowice.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »