Społeczeństwo » Społeczeństwo

Każda z nas jest Super Mamą

W sobotę, 22.11. w Krakowie odbędzie się już druga akcja skierowana do obecnych i przyszłych rodziców. Bezpłatne warsztaty Super Mama, to możliwość spotkania ze specjalistami, którzy na co dzień zajmują się edukacją rodziców spodziewających się potomstwa.

Jak odpowiednio przygotować się do porodu, pierwsza kąpiel maluszka w domu, czy opieka nad wcześniakiem - to główne tematy wykładów prowadzonych przez specjalistów ze Szkoły Rodzenia Ujastek. Będzie można również skorzystać z rad Położnych Środowiskowo-Rodzinnych, które opowiedzą, jak wygląda ich praca oraz co robią aby ułatwić młodym mamom start w rodzicielstwo. 

- Rozmawiając z rodzicami przychodzącymi do naszego sklepu dostrzegliśmy zapotrzebowanie na zorganizowanie bezpłatnych konsultacji, dla obecnych i przyszłych rodziców. Warsztaty poprowadzą specjaliści, którzy codziennie pomagają mamom w opiece nad ich nowonarodzonymi dziećmi.  Takie wsparcie jest bardzo istotne, zwłaszcza przy narodzinach pierwszego potomka, kiedy wszystkiego musimy uczyć się od podstaw - mówi Monika Galon z Dziecięcego Centrum Handlowego Entliczek.

Dla uczestników akcji Super Mama organizatorzy przewidzieli specjalne atrakcje. Dla dzieci przygotowano kącik zabaw, a dla rodziców konkurs w którym nagrodą jest fotelik samochodowy firmy Cybex.

Patronem medialnym akcji jest portal MiastoDzieci.pl oraz radio KRK FM.

Co: AKCJA SUPER MAMA                                                                                    

Gdzie: Dziecięce Centrum Handlowe Entliczek, Kraków ul. Dobrego Pasterza 122a

Kiedy: sobota, 22.11. godz. 10:00-15:00

WSTĘP wolny

Link do wydarzenia na fb  http://bit.ly/Facebook_Super_Mama

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PrimeTimePR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »