Technologie » Komputery

Kiedy inwestować w systemy ERP?

Kiedy inwestować w systemy ERP?
Zobacz więcej zdjęć »
Wiele polskich firm informatycznie stanęło w miejscu. Od kilkunastu lat inwestują w stare systemy zarządzania procesami biznesowymi, zamiast postawić na pełną nowoczesność i zapewnić sobie konkurencyjną przewagę.
Inwestuj w czasach hossy, kiedy są środki i…specjaliści

To właśnie teraz mamy najlepszy czas na inwestycje. Po pierwsze, jest koniunktura i zasoby, po drugie – najlepsi eksperci są jeszcze dostępni – wskazuje Marek Rafalski, Operations Director, Application Services Capgemini.

Ponad 1/3 polskich firm zbyt ostrożnie podchodzi do transformacji cyfrowej, wprowadza zmiany zbyt wolno lub w ogóle nie ma planu transformacji . Co piąty użytkownik systemów ERP wskazuje na postępujące braki w funkcjonalności w obecnie używanym systemie.

Przez ostatnich 10 lat wiele polskich firm informatycznie stanęło w miejscu – komentuje Marek Rafalski, zarządzający zespołem SAP w Application Services Capgemini, jeden z pierwszych certyfikowanych wdrożeniowców SAP w Polsce - Niektóre z nich od 20 lat mają te same, olbrzymie systemy, których już po prostu nie da się rozwijać.

 

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/28202-kiedy-inwestowac-w-systemy-erp.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »