Moda » Biżuteria

Kiermasz Sztuki i Rękodzieła na Dzień Mamy

Kiermasz Sztuki i Rękodzieła na Dzień Mamy
Zobacz więcej zdjęć »
Do Dnia Matki zostały dwa dni. Z pozoru niewiele, ale nie gdy można znaleźć moc inspiracji (albo i prezentów) w jednym miejscu. A taką funkcję niewątpliwie pełni Kiermasz Sztuki i Rękodzieła w Blue City, gdy zbliżają się ważne okazje.

Na majowej edycji eventu, która rozpoczyna się 22 maja i potrwa aż do 25 maja wieczorem, spotkać będzie można szereg artystów i rękodzielników, którzy będą prezentowali (i oczywiście sprzedawali) swoje najnowsze prace. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nie zabraknie prezentów dla fanek dekorowania domu, kociar, miłośniczek oryginalnej porcelany czy obrazów wielkich mistrzów (przeniesionych na przedmioty codziennego użytku jak parasole, szale czy etui na okulary i torebki). 

Poza tym każdorazowo jedną z najpełniej reprezentowanych na Kiermaszu kategorii jest biżuteria tworzona przez naszych twórców z przeróżnych materiałów. Od szlachetnych kruszców i kamieni półszlachetnych, przez skórę, drewno i koraliki aż po masy plastyczne jak glinka polimerowa we wszystkich kolorach tęczy. 

Różni artyści są tu gwarancją nie tylko oryginalności i niepowtarzalności, ale też szerokiego wachlarza stylistyk wśród których każdy odnajdzie coś dla siebie (albo dla swojej mamy). Dodatkowo i podczas Kiermaszu da się upolować prawdziwe okazje cenowe.

Osoby mające problem z wyborem prezentu mogą ratować się tzw. pewniakami - sojowymi świecami zapachowymi czy wysokiej jakości ekologicznymi kosmetykami, przy pomocy których można zorganizować sobie lub bliskiej osobie domowe spa w kilka minut. 

Dla siebie znajdą tu też małe co nieco osoby niekoniecznie szukające prezentu dla mam. Ręcznie robione skórzane paski, portfele i nerki? Designerskie karty do gry? Festiwalowe opaski z kwiatów? Zawsze jest w czym wybierać.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Blue City

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »