Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kiermasz wyrobów regionalnych w CH Maximus

W najbliższy weekend 26 i 27 lutego w hali B na ternie CH Maximus odbędzie się kiermasz produktów regionalnych. Kilkudziesięciu producentów wyrobów lokalnych zaprezentuje wykonane zgodnie z polską tradycją produkty z całego kraju.

Kiermasz to idealna propozycja zarówno dla smakoszy tradycyjnych i zdrowych produktów z najważniejszych regionów w Polsce, a także dla miłośników rodzimego rękodzieła.
Smaczne wędliny z Podlasia, sery kozie  i masło z Krynicy Górskiej, ryby z Mazur czy pieczywo z Litwy to tylko niektóre propozycje regionalnych przysmaków. Na amatorów słodkości czekają miody z pasieki w Pachniczówce, a ekologiczne przetwory z owoców i warzyw zadowolą wszystkich wielbicieli smakołyków z domowych spiżarni.

Oprócz produktów spożywczych na kiermaszu będzie można zakupić oryginalne wyroby z wikliny i brzozy, skóry z barana, ciepłe góralski kapcie, a także unikalne kompozycje dekoracyjne z suszu roślinnego.

Kiermasz wyrobów regionalnych odbywa się na terenie Centrum Handlowego Maximus od 2 lat, stale przyciągając setki klientów z całego Mazowsza. Popularność tego typu wydarzeń rośnie, co świadczy o tym, że zwolenników zdrowego, pozbawionego konserwantów, żywienia oraz lokalnego rękodzieła nie brakuje.


Dojazd do Centrum Maximus
Klienci mogą dojechać do Centrum korzystając z bezpłatnych linii MaxiBus, które kursują w dni powszednie oraz w soboty i niedziele. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie www.maximuscenter.pl  
Do Centrum Maximus można dojechać także komunikacją podmiejską, liniami autobusowymi 703, 711 i 733. Przystanki na żądanie usytuowane są na szosie katowickiej w Wolicy oraz pod Wolicą.
Centrum Maximus jest czynne codziennie w godzinach 8.00-17.00 oraz w soboty i niedziele od 9.00 do 17.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

justyna.kot@triplepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »