Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Kinder Biovital Płyn – w braku żelaza

Kinder Biovital Płyn – w braku żelaza
Zobacz więcej zdjęć »
Niemal wszyscy rodzice dobrze wiedzą, co znaczy brak apetytu u dziecka. Zrozpaczone mamy dwoją się i troją, by przygotować swoim pociechom ich ulubione potrawy, zagadują, by odwrócić ich uwagę od jedzenia i przemycić kilka łyżek zupy, kuszą obietnicą wyjścia do kina czy kupna nowej zabawki.

Większość pediatrów i psychologów dziecięcych uważa, że nie powinno się zmuszać dzieci do jedzenia. Czasami dziecko może mieć zły dzień, czasami podjadło wcześniej coś słodkiego, o czym nie powiedziało rodzicom, a czasami po prostu nie jest głodne..

 

 

Jeśli jednak stan „niejedzenia“ utrzymuje się dłużej, warto pomyśleć o uzupełnieniu dziety dziecka w wazne składniki, a przede wszystkim żelazo.. Idealnym sojusznikiem w uzupełnianiu codziennej diety m.in. w żelazo jest Kinder Biovital Płyn.

Kinder Biovital Płyn jest suplementem przeznaczonym dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. Szczególnie zalecany w przypadku słabo zbilansowanej diety, ubogiej w żelazo i witaminy a także w okresach długotrwałego wysiłku fizycznego lub przemęczenia. Jego ważnym składnikiem jest żelazo, bardzo istotne w procesie tworzenia krwi. To dzięki niemu dotleniona krew dopływa do każdej komórki mózgu, dostarczając składniki odżywcze Przyswajalność żelaza przez organizm zwiększa obecność w Kinder Biovital Płynie witaminy C, która ponadto wpływa korzystnie na system odpornościowy.

W składzie preparatu znajduje się ponadto kwas pantotenowy (czyli witamina B5) niezbędny do prawidłowego metabolizmu białek, cukrów i tłuszczów Kinder Biovital Płyn – w braku żelaza to multiwitaminowy suplement diety dostępny w butelkach o pojemności 325 ml i 650 ml. Można przyjmować go dwa razy dziennie po dwie łyżeczki do herbaty. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji. Cena: 325 ml - 27 zł, 650 ml - 37 zł;Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRIMUM PR
http://www.primum.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »