Moda » Odzież

Kinga Rusin ambasadorką RE-ACT Fashion Show 2010

Kinga Rusin ambasadorką RE-ACT Fashion Show 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Konkurs na najlepszą kreację recyklingową, pokaz kryształowej kolekcji Agnieszki Kawali - Surmy oraz ecogwiazda wieczoru - brytyjska marka LU FLUX - wielkimi krokami zbliża się RE-ACT Fashion Show - wyjątkowe wydarzenie w świecie mody. Ambasadorką tegorocznej edycji została Kinga Rusin.

Dziennikarka, prezenterka, współwłaścicielka marki naturalnych kosmetyków Pat&Rub- tym razem zaangażowała się w działalność proekologiczną. Kinga została bowiem ambasadorką RE-ACT Fashion Show- wydarzenia modowego, promującego ekologiczny styl życia i odpowiedzialność społeczną.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

15 października w Teatrze Wielkim w Łodzi dziennikarka poprowadzi galę finałową konkursu na najlepszą kolekcję recyklingową. 21 młodych projektantów z Polski i zagranicy walczyć będzie o główną nagrodę- 15.000 złotych. Podczas pokazu swoją Kryształową kolekcję, nawiązującą do krystalicznej postaci matki ziemi zaprezentuje znana projektantka Agnieszka Kawala- Surma. Galę uświetni pokaz ecogwiazdy wieczoru- brytyjskiej marki LU-FLUX, która tworzy nowatorskie projekty z materiałów recyklingowych.

Imprezą towarzyszącą wydarzenia jest RE-ACT Concept Store - wystawa połączona ze sprzedażą dodatków, biżuterii i akcesoriów ekologicznych i recyklingowych. Swoje miejsce w Concept Storze, w łódzkiej Manufakturze będzie miała również marka Pat&Rub, której współwłaścicielką jest Kinga Rusin. Receptury tych kosmetyków są w 100% naturalne i zawierają bogactwo wód kwiatowych, olei i ekstraktów roślinnych z ekologicznych upraw. Odwiedzając RE-ACT Concept Store będzie możliwość skorzystania z usług powstałego na te okazję SPA i wypróbowania marki Pat&Rub.

Swoją współpracę z RE-ACT Fashion Show Kinga rozpoczęła od wyjątkowej sesji fotograficznej. Podczas zdjęć dziennikarka ubrana była w recyklingowe kreacje Grzegorza Maldorora Matląga- jurora ubiegłorocznego konkursu. Sesja robi wrażenie.

Gala finałowa RE-ACT Fashion Show 2010 już niebawem, szczegółowe informacje dostępne są na stronie ww.re-act.pl Do zobaczenia wkrótce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SBS_PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »