Kultura, sztuka » Kultura

Kino Letnie w Wola Parku

Kino Letnie w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Letni wieczór, przyroda, wygodne leżaki, a do tego wszystkiego najlepsze polskie filmy. Wola Park zaprasza do kina „pod chmurką” w ostatnie soboty lipca i sierpnia.

Kino letnie jest doskonale znane warszawiakom. Teraz z filmowych atrakcji na powietrzu mogą skorzystać Klienci Wola Parku oraz mieszkańcy dzielnicy Wola. W Parku Ulricha 30 lipca i 27 sierpnia odbędą się projekcje dwóch wybitnych polskich produkcji – Wodzireja oraz Kingsajz. Wola Park to nie jedyne miejsce, w którym będzie można uczestniczyć w pokazach filmów na powietrzu. Partnerem Kina Letniego jest Wolskie Centrum Kultury, które zaprasza na seanse do Parku Moczydło w pozostałe soboty wakacji.

- Przez całe wakacje miłośnicy kina będą mieli okazję obejrzeć najlepsze polskie filmy. Wolskie Centrum Kultury zaprasza m.in. na „Nie lubię poniedziałku”, „Poszukiwany poszukiwana” czy „Poranek Kojota”, choć to tylko część propozycji. W tym roku w projekt ponownie włączył się Wola Park, co nas bardzo cieszy. Dzięki zaangażowaniu Centrum w pokazach z pewnością weźmie udział jeszcze więcej uczestników – mówi Katarzyna Figiel, Wolskie Centrum Kultury.

- Wola Park aktywnie bierze udział w wydarzeniach odbywających się w okolicy. Sami także jesteśmy organizatorem licznych wydarzeń. Tym razem naszym Klientom proponujemy Kino Letnie, by mogli się zrelaksować i przy okazji docenić swoją dzielnicę, w której naprawdę dużo się dzieje – przekonuje Emilia Szkudlarek, menedżer marketingu Wola Parku.

W lipcowy wieczór od godziny 21:30 Wola Park zaprezentuje dzieło Kina Moralnego Niepokoju, film pt. Wodzirej. Główny bohater Lutek Danielak, którego odtwórcą jest Jerzy Stuhr, jest pracownikiem wojewódzkiego oddziału "Estrady" i prowadzi zwykłe imprezy dla dzieci i rencistów. Dowiaduje się, że z okazji otwarcia hotelu "Lux" ma odbyć się wielki bal. Postanawia walczyć o prowadzenie gali. Eliminuje więc swoich rywali… Czy uda mu się zdobyć zlecenie marzeń?

W ostatnią sobotę sierpnia od 21:00 na ekranie pojawi się komedia fantasy – Kingsajz. W podziemiach Instytutu Badań Czwartorzędu kryje się tajemnicza kraina – Szuflandia, gdzie mieszkają krasnoludki. Największym sekretem tego miejsca jest kingsajz, eliksir, który powoduje, że krasnoludek może osiągnąć wzrost człowieka. Przypadkiem skromny alchemik Adaś sam robi kingsajz i przenosi się do świata ludzi. Co dzieje się dalej? Przekonają się widzowie Kina Letniego w Centrum Handlowym Wola Park. 

Kino Letnie organizowane jest w ramach projektu „W Sercu Woli”, który prowadzi Wola Park. Partnerem wydarzenia jest Wolskie Centrum Kultury.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »