Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kinowe All Inclusive w strefie VIP Cinema City Bonarka

Kinowe All Inclusive w strefie VIP Cinema City Bonarka
Zobacz więcej zdjęć »
Od 17 do 31 maja wszyscy klienci Cinema City w Bonarce mogą skorzystać z super promocji Strefy VIP. Dzięki niej mogą kupić bilety do luksusowej Strefy VIP w cenie normalnego biletu 2D.

Cinema City Bonarka to jedyny w Krakowie multipleks z odrębną strefą VIP z 3 salami kinowymi o podwyższonym komforcie. W cenę biletu są wliczone zimne i gorące dania przygotowywane na miejscu przez profesjonalnych szefów kuchni. Od 17 do 31 mają wszyscy klienci kina mogą zakupić bilet do Strefy VIP po obniżonej cenie. W celu skorzystania z promocji wystarczy zgłosić chęć udziału w akcji promocyjnej pracownikowi kasy w Cinema City Bonarka.

Promocja dotyczy jedynie biletów na seanse 2D. Liczba biletów do strefy VIP możliwych do zakupienia w ramach promocji jest ograniczona. Zachęcamy więc do kupowania biletów z kilkudniowym wyprzedzeniem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »