Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kinowe All Inclusive w strefie VIP Cinema City Bonarka

Kinowe All Inclusive w strefie VIP Cinema City Bonarka
Zobacz więcej zdjęć »
Od 17 do 31 maja wszyscy klienci Cinema City w Bonarce mogą skorzystać z super promocji Strefy VIP. Dzięki niej mogą kupić bilety do luksusowej Strefy VIP w cenie normalnego biletu 2D.

Cinema City Bonarka to jedyny w Krakowie multipleks z odrębną strefą VIP z 3 salami kinowymi o podwyższonym komforcie. W cenę biletu są wliczone zimne i gorące dania przygotowywane na miejscu przez profesjonalnych szefów kuchni. Od 17 do 31 mają wszyscy klienci kina mogą zakupić bilet do Strefy VIP po obniżonej cenie. W celu skorzystania z promocji wystarczy zgłosić chęć udziału w akcji promocyjnej pracownikowi kasy w Cinema City Bonarka.

Promocja dotyczy jedynie biletów na seanse 2D. Liczba biletów do strefy VIP możliwych do zakupienia w ramach promocji jest ograniczona. Zachęcamy więc do kupowania biletów z kilkudniowym wyprzedzeniem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


masaż kielce
poczuj kojącą moc masażu dzięki ofertom na groupon kielce oferta pozwoli ci oszczędzać pożądanych przez ciebie usługach godzinny

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »