Moda » Biżuteria

Klasyczna elegancja od Casio

Klasyczna elegancja od Casio
Zobacz więcej zdjęć »
CASIO wprowadza na rynek dwie serie klasycznych modeli zegarków na stalowej bransolecie. Duże tarcze i rzymskie cyfry nadają kolekcjom eleganckiego charakteru.

Najnowsze kolekcje z wyglądu delikatne i subtelne, odsłaniają nowe oblicze czasomierzy CASIO. Marka sięga do swoich korzeni. W Polsce kojarzona głównie z zegarków idealnych na prezent komunijny powraca z klasycznymi propozycjami.


Serię LTP-1340 tworzą trzy modele: z czarną tarczą - LTP-1340D-1AEF; brązową - LTP-1340D-5AEF oraz srebrno-złotą - LTP-1340D-7AEF. W serii LTP-1342D znajdziemy model z niebieską tarczą - LTP-1342D-2CEF, różową - LTP-1342D-4CEF, oraz białą - LTP-1342D-7CEF. Bransolety i koperty zegarków wykonane są ze stali szlachetnej. Cena 299 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kowalka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »