Dom » Wnętrza

Klasyka a modern

Istnieją meble, które nie znajdą miejsca obok siebie w tym samym pomieszczeniu (a na pewno jest na to b. mała szansa). Mimo, iż grono osób skłonnych do łączenia różnych stylów i tonacji nie jest małe – nie zdecydowaliby się oni na każdy możliwy mix.

Niektóre krzesła, meble skrzyniowe czy sofy są tak różne, że łączenie ich jest niewskazane.

Narożnik Elementi

Wykonany jest w klasycznym stylu i stonowanej barwie ze skórzaną półką. Mebel ma ciepły kolor, dzięki czemu będzie można dopasować go do pozostałych elementów naszych aranżacji takich jak orzechowa podłoga, stolarka okienna czy panele ścienne. Z racji tego, iż jest to wersja modułowa - możliwości kształtowania mebla są ograniczone jedynie wielkością wnętrza.

Narożnik Emotion

Styl modern, w jakim wykonano pikowany Emotion z kolekcji Caya Design charakteryzuje zmiana kolorów przewodnich. Narożnik ma wyrazistą barwę i proste kształty. Kolorystyka ta skierowana jest do odważnych osób, które nie boją się mebli w tej tonacji. Szczególnie, jeśli jest to narożnik - centralny punkt salonu. Pokryty jest on skórą typu Bongo Genetic gr. III, która jest połączeniem skóry naturalnej, poliestru, bawełny i poliuretanu.

Obydwa narożniki zawierają pojemniki na pościel, a komfort siedziska zapewnia pianka wysoko-elastyczna oraz lateks.

Co do stylów: zarówno klasyczny jak i modern łączy cel, który powinniśmy osiągnąć przy projektowaniu wnętrz, czyli komfort i styl, gdyż ludzie oczekują modnego otoczenia bez poświęcania wygody.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja_PyRy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »