Firma » Biznes

Klient jest Królem – czyli otwarcie sklepu KiK w Avenidzie Poznań

Klient jest Królem – czyli otwarcie sklepu KiK w Avenidzie Poznań
Zobacz więcej zdjęć »
Cena mówi sama za siebie – tym hasłem znana sieć dyskontowa KiK przekonuje do siebie Poznaniaków. W Centrum Handlowym Avenida został otwarty ósmy salon marki w mieście. Sklep posiada 726 mkw. powierzchni, podczas gdy średni metraż sklepów KiK wynosi 650 mkw.

Cechy, na które marka KiK zwraca szczególną uwagę otwierając nowe sklepy to m.in. lokalizacja, odpowiednia powierzchnia sprzedażowa, dobrze wyeksponowana witryna czy ilość dostępnych miejsc parkingowych. Wszystkie te wymagania spełnia Avenida Poznań i to właśnie w tym miejscu otworzył się nowy punkt sieci, oferującej przede wszystkim tekstylia i dodatki do domu.

W pełni podpisujemy się pod hasłem salonów KiK – „Klient jest Królem”. Nasze wysiłki od zawsze koncentrujemy na zapewnieniu mieszkańcom Poznania i okolicznych miast, a także  turystom odwiedzającym miasto atrakcyjnej oferty handlowo-usługowej. Wsłuchujemy się też w głosy klientów, stąd pojawienie się salonu KiK w Avenidzie. Jestem przekonana, że ten sklep będzie się cieszył dużą popularnością – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Sklepy sieci KiK mają wspólny koncept wystroju, dzięki czemu nie tylko są spójne wizerunkowo, ale przede wszystkim są wygodne dla samych klientów, którzy doskonale wiedzą, gdzie mogą znaleźć daną grupę produktów. Nie inaczej jest w nowo otwartym sklepie w Avenidzie. Tu również aranżacja sklepu jest zaprojektowana tak, by klient mógł intuicyjnie przemieszczać się między poszczególnymi działami i w przystępny sposób zapoznawać się z jak największą ilością oferowanych produktów.

KiK jest jedną z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim z liczbą ponad 3.500 sklepów. Od 8 lat szturmem zdobywa serca Polaków. Na ten moment w całym kraju sieć liczy blisko 340 sklepów. W asortymencie marki znaleźć można szeroki wybór tekstyliów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także dodatki do aranżacji wnętrz, akcesoria dla zwierząt
i małe AGD. Misją sieci jest oferowanie produktów modnych i uniwersalnych w dobrej jakości, ale niskiej cenie.  Co roku otwiera się średnio około 60 nowych salonów marki,
a nowo otwarty punkt w Avenidzie Poznań jest już ósmym sklepem KiK w Poznaniu.

Salon KIK znajduje się w Avenidzie Poznań na poziomie 2.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »