Dom » Budownictwo

Klimas Wkręt-met na ARTIBAT we francuskim Rennes

Klimas Wkręt-met na ARTIBAT we francuskim Rennes
Zobacz więcej zdjęć »
Klimas Wkręt-met, polski producent technik zamocowań, zaprezentował się na targach branży budowlanej ARTIBAT we francuskim Rennes. To kolejne działania w ramach budowania wizerunku na tym rynku.

Targi ARTIBAT od 30stu lat stanowią jedną z największych imprez targowych gromadzących profesjonalistów z branży budowlanej i robót publicznych. Organizowane co 2 lata przez CAPEB Pays de la Loire ARTIBAT w Rennes, przyciągają ponad 1000 wiodących wystawców i prawie 40 000 profesjonalnych odwiedzających.
W czasie tegorocznej, 17tej edycji, swoją ofertę technik zamocowań zaprezentuje również Klimas Wkręt-met.

Jak mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu w Klimas Wkręt-met: To, czego szukamy w Rennes, to kontakt z potencjalnymi użytkownikami naszych rozwiązań. ARTIBAT daje wszelkie możliwości spotkania z ekspertami, którzy codziennie chcą podnosić standardy swoich produktów i usług. Nasze kompleksowe portfolio, które zaprezentujemy, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na rozwiązania, które ułatwiają i przyspieszają pracę, a tym samym pomagają zwiększyć jej wydajność.

 

Portfolio marki Klimas Wkręt-met obejmuje techniki zamocowań do wielu branż. Dociera zarówno do cieśli i dekarzy z asortymentem do konstrukcji drewnianych oraz słynnymi „Farmerami" na dach. Trafia do mniejszych i większych firm wykonawczych zajmujących się termomodernizacją ścian i dachów. Z portfela produktów korzystają generalni wykonawcy jak również architekci. Dostarcza również łączniki do produkcji oraz montażu stolarki otworowej, do renowacji obiektów oraz na wielkie inwestycje, takie jak centra handlowe, biurowce czy hotele. Asortyment można kupić w największych sieciach marketów budowlanych, docierając nie tylko do wykonawców ale i klientów indywidualnych. Klienci, którzy odwiedzili nasze stoisko mogli zapoznać się z naszym standardowym portfolio produktów a także z nowościami - dodaje Maciej Strychalski. W ciągu ostatniego roku poszerzyliśmy portfel produktowy o specjalistyczne wkręty do betonu, czy ekspresowe kotwy mechaniczne przeznaczone do najbardziej odpowiedzialnych połączeń konstrukcyjnych, gdzie w grę wchodzą duże i bardzo duże obciążenia. Bardzo mocno skupiliśmy się nad rozwojem grupy produktów do bardzo popularnego we Francji budownictwa drewnianego. Chcemy zainteresować ten rynek wkrętami i łącznikami do konstrukcji drewnianych, których innowacyjna budowa jest dostosowana do najbardziej nowoczesnych technologii.

Targi ARTIBAT odbyły się w Parc des Expositions w Rennes w dniach 13-15 października. Klimas Wkręt-met zaprezentował się w pawilonie poświęconym materiałom konstrukcyjnym.

 KLIMAS WKRĘT-MET to wiodący, polski producent najwyższej jakości technik zamocowań. Firma posiada cztery zakłady produkcyjne - w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i Wanatach k. Częstochowy, wyposażone w najbardziej innowacyjną w Europie halę wtryskarek, magazyn centralny oraz zaawansowane laboratorium.

Producent systematycznie rozwija się na rynku krajowym i eksportowym; obecnie jego wyroby docierają do ponad 60 państw na świecie. Dzięki doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, współpracy z producentami różnych branż, nowym inwestycjom oraz dialogowi z klientami, marka Klimas Wkręt-met od 30 lat jest synonimem najwyższej jakości zamocowań, stosowanych w branży budowlanej.

https://www.wkret-met.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »