Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Klocki magnetyczne Geomag - od niemowlaka do starszaka

Klocki magnetyczne Geomag - od niemowlaka do starszaka
Zobacz więcej zdjęć »
Małe dzieci bardzo lubią bawić się różnego rodzaju klockami, jednak szczególnie ciekawe są klocki magnetyczne Geomag, dlatego rodzice tak chętnie kupują je swoim pociechom. Te klocki zaliczają się do zabawek edukacyjnych, które to oparte są na fizycznej właściwości magnesu.
Są one produkowane w Szwajcarii, dzięki czemu stworzone są z najlepszych jakościowo produktów dlatego są w pełni bezpieczne dla dzieci w różnym wieku. Podstawowymi elementami tych klocków są magnetyczne drążki oraz niklowane kulki i za pomocą właśnie tych elementów można tworzyć dwuwymiarowe oraz trójwymiarowe budowle oraz figury o różnorodnych kształtach i rozmiarach. Klocki magnetyczne Geomag stanowią ciekawą formę rozrywki nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, ponieważ opiekunowie maluchów mogą razem z nimi konstruować bardzo skomplikowane, a zarazem niezwykle oryginalne konstrukcje.

Klocki magnetyczne Geomag na pierwszy rzut oka wydają się być bardzo prostymi zabawkami, jednak potrafią one w wyjątkowy sposób rozwijać wyobraźnię oraz kreatywność dzieciaków. Marka Geomag wyprodukowała różne serie klocków magnetycznych, dzięki czemu dostosowane są one dla dzieci w różnym wieku. Te najprostsze serię klocków idealnie nadają się nawet dla dziesięciomiesięcznych dzieci. Takie zestawy zawierają bowiem duże elementy, które są w pełni bezpieczne dla tak małych dzieci. Nieco trudniejsze i bardziej zaawansowane  serie dostosowane są dla dzieci od trzeciego roku życia, a te najbardziej zaawansowane serie najlepiej nadają się dla dzieci powyżej dziesiątego roku życia. Z tych najtrudniejszych serii może też korzystać młodzież oraz dorośli, dlatego jest to idealny sposób na zabawę dla całej rodziny.
tych klocków można tworzyć nie tylko proste figury, ale również bardzo ciekawe obiekty przypominające mosty, sprzęty domowe, samochody, budowle czy też jeszcze inne obiekty.
Klocki magnetyczne Geomag zaliczają się do zabawek edukacyjnych, które pomagają zrozumieć zasady matematyczne, geometryczne, zasadę budowy atomu, struktury układu cząsteczek czy też zasady przyciągania pola magnetycznego. Firma Geomag produkuje te klocki magnetyczne z najwyższej jakości poliwęglanu, który stosowany jest do produkcji wysokogatunkowych gatunków odpornych na wstrząsy i w pełni bezpiecznych dla małych dzieci. Te klocki pomagają dzieciom poznawać i odkrywać tajniki świata oraz zachodzące w nim zjawiska. Klocki magnetyczne Geomag bez problemu można kupić w wielu punktach, ponieważ producenci udostępniają je niemalże na całym świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brenna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »