Społeczeństwo » Społeczeństwo

Klub Rodziców w Bonarce

Klub Rodziców w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach SIEMACHA Spot w Bonarce funkcjonuje Klub Rodziców z dzieckiem do lat 3. Jest to przestrzeń dedykowana wszystkim mamom, tatom i ich pociechom. W jego ofercie znajdują się m.in.: warsztaty dla dzieci, mam i kobiet w ciąży oraz spotkania ze specjalistami.

Klub Rodziców z dzieckiem do lat 3 w Bonarce to miejsce spotkań, wsparcia i wspólnej zabawy rodzin z małymi dziećmi. W bogatej ofercie Klubu znajdują się zajęcia i warsztaty dla dzieci i mam (również tych przyszłych). Wśród nich są m.in. grupowe ćwiczenia prowadzone przez fizjoterapeutę i instruktora fitess (Aktywna Mama, Aktywne 9 miesięcy) oraz zajęcia rozwijające kreatywność i zdolności manualne (Eko Deco, Do Re Mi, Pomysłowa Pani Domu, Cudaki).

W Klubie Rodziców są również organizowane cykliczne spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin. Klub odwiedzają m.in. logopedzi, fizjoterapeuci, dietetycy, psychologowie, pielęgniarki i prawnicy.

Klub Rodziców znajduje się w SIEMACHA Spot w Bonarce. Jest otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 14:00, w piątek - 14:00 - 19:00. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Na większość z nich nie obowiązują wcześniejsze zapisy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »