Gospodarka » Narzędzia

Klucz nastawny z grzechotką FatMax®

Klucz nastawny z grzechotką FatMax®
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley wprowadza do sprzedaży nowy klucz nastawny z grzechotką FatMax®, który wyróżnia się ergonomicznym kształtem i nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi

Firma Stanley wprowadza na rynek nowy klucz nastawny z grzechotką FatMax®, który umożliwia sprawne dokręcenie śrub i nakrętek. Zastosowany w narzędziu mechanizm grzechotki eliminuje konieczność zdejmowania klucza z dokręcanej śruby po każdym ruchu i pozwala na szybki powrót do pozycji wyjściowej.


Klucz nastawny z grzechotką FatMax® zapewnia precyzyjną i wygodną pracę. Został wyposażony w dokładną skalę szerokości szczęk oraz poręczną gałkę do ustawiania odpowiedniej szerokości. Nowe klucze umożliwiają prace także z dużymi śrubami i nakrętkami. W zależności od potrzeb w ofercie dostępne są cztery rodzaje kluczy z zakresem rozstawu szczęk od 150 do 375 mm.

Kształt narzędzia zaprojektowano tak, by można nim operować nawet w trudno dostępnych miejscach. Materiał, z którego wykonano „główkę" klucza, charakteryzuje się właściwościami trącymi z powierzchniami śrub i nakrętek. Rękojeść jest trwała i wygodna, a cały klucz ma polerowane chromowane wykończenie, które chroni przed korozją.

Wymiary: 150 mm / 6'' - 200 mm / 8'' - 250 mm / 10'' - 300 mm / 12''

Klucz nastawny z grzechotką Stanley z serii FatMax® dostępny jest w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »