Dom » Nieruchomość

Klucze i akty notarialne w Rezydencji Kościuszki

BARC Warszawa S.A. zakończył realizację inwestycji w Piastowie i planuje kolejny projekt na BiałołęceW Rezydencji Kościuszki w Piastowie, której budowa dobiegła już końca, przekazywane są klucze do mieszkań. Odbierający lokale podpisują także równocześnie akty notarialne przenoszące na nich własność nieruchomości.  

W inwestycji dostępne są jeszcze nieliczne, najbardziej poszukiwane przez kupujących, małe mieszkania dwupokojowe. – W Rezydencji Kościuszki mamy jeszcze w sprzedaży kilka mieszkań dwupokojowych o powierzchni 36 – 44 mkw. Cena najtańszego z nich to niespełna 258 tys. zł. Jednopokojowy lokal na osiedlu w Piastowie można kupić już za 246 tys. zł. Najmniejsze mieszkanie trzypokojowe o metrażu 48 mkw. jest do nabycia w cenie 324 tys. zł. – wylicza Wojciech Stisz, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w BARC Warszawa S.A.

Klienci trafiający do biura sprzedaży dewelopera to najczęściej osoby, które uzyskały pozytywne rekomendacje od mieszkańców budynku zrealizowanego w ubiegłym roku, w pierwszym etapie budowy projektu. Poza dobrą oceną innych nabywców, do osiedla przyciąga także usytuowanie kompleksu 300 metrów od stacji kolejki SKM. Obok niewygórowanej ceny (od 6 tys. zł/mkw.), kusząca jest także wizja szybkiego dojazdu do centrum Warszawy, który zajmuje kilkanaście minut.       

W kameralnej inwestycji położonej w eksponowanej, centralnej części Piastowa, przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kościuszki, powstało 200 mieszkań. Kompleks tworzą dwa czteropiętrowe budynki z windami i garażami podziemnymi, które otaczają imponujące wewnętrzne patio z zielenią i elementami małej architektury. Terenów rekreacyjnych w pobliżu budynków nie brakuje, mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji park znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Rezydencji Kościuszki.  

BARC Warszawa S.A. ma w planach kolejną inwestycję, do budowy której kończy już przygotowania. W przyszłym roku chce ruszyć z realizacją wieloetapowego Osiedla Poetów na Tarchominie. Podobnie jak w Piastowie, w tym projekcie deweloper zaoferuje mieszkania w bardzo przystępnych cenach.  Nowe osiedle powstanie na terenie Białołęki - Winnicy, który bezpośrednio graniczy z pięknym kompleksem parkowo-leśnym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prestige

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »