Dom » Wnętrza

KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM – przyjemne z pożytecznym

KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM – przyjemne z pożytecznym
Zobacz więcej zdjęć »
Hasło „2 w 1” sprawdza się nie tylko w przypadku kosmetyków z których korzystamy pod prysznicem. Równie przebojowy może być natrysk oferujący podwójny komfort.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM, który stanowi połączenie deszczownicy z tradycyjną rączką natryskową jest prawdziwym hitem na polskim rynku. Stało się tak za sprawą wygody użytkowania, atrakcyjnej ceny oraz uniwersalnego wzornictwa, pasującego do różnych łazienkowych wnętrz. KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM to idealne rozwiązanie dla poszukujących do swojej łazienki funkcjonalnego i estetycznego natrysku. Może także stanowić atrakcyjną alternatywę dla rozwiązań podtynkowych: jest tańszy i łatwiej go zastosować w przypadku remontu łazienki, bo jego montaż nie wymaga kucia ścian.

Górna głowica natrysku o średnicy 200 mm pozwala oddać się błogiemu relaksowi dzięki strumieniowi do złudzenia przypinającemu krople deszczu. Konstrukcja głowicy sprawia, że kąt strumienia deszczowego można zmieniać w granicach 10º, dopasowując go do własnych potrzeb. Swobodnie spływająca, rozproszona na tysiące drobinek woda przyśpiesza proces spłukiwania, co prowadzi również do oszczędności w jej zużywaniu.

W przypadku gdy chcemy skorzystać z rączki natrysku, możemy w każdej chwili wyłączyć deszczownicę. Rączka natryskowa KLUDI A-QAs zapewnia aż trzy rodzaje strumienia. Użytkownik może zmieniać je zależnie od upodobań i wybrać miękki, rozluźniający strumień wody, natrysk deszczowy lub natrysk intensywnie masujący, idealny do pobudzenia krążenia krwi.

KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM dostępny jest także w wersji wyposażonej w termostat, Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i wygody użytkowania zastosowano w baterii przycisk 38º, automatycznie ustawiający tę optymalną temperaturę kąpieli – po jego naciśnięciu można zwiększyć temperaturę wody. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie tam , gdzie z łazienki korzystają dzieci, ale również dorosłym zapewni bezpieczeństwo, a ponadto ograniczy marnotrawstwo wody i energii.
Wszystkie elementy KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM są wykonane z najwyższej jakości materiałów. To zapewnia trwałość i długoletnie, bezproblemowe użytkowanie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »