Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Kobiety dla Kobiet. Rak’n’Roll zagra dla Pań w Porcie Łódź.

Kobiety dla Kobiet. Rak’n’Roll zagra dla Pań w Porcie Łódź.
Zobacz więcej zdjęć »
Rak’nRoll działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Od 8 do 10 marca Fundacja pojawi się w Porcie Łódź by zachęcić kobiety do solidarności i udziału w niezwykłej akcji zorganizowanej z myślą o Paniach zmagających się z nowotworem.

Z okazji Dnia Kobiet Port Łódź i Fundacja Rak’n’Roll przygotowały wspólną akcję, do udziału w której zapraszają wszystkie Panie, które chciałyby okazać wsparcie kobietom walczącym z nowotworem. W strefie beauty zlokalizowanej w Atrium obok sklepu IKEA od 8 do 10 marca w godzinach 12:00 – 19:00 będzie można podciąć i oddać swoje włosy chorym koleżankom. Taki prezent to upominek prosto od serca, który na długo zapadnie w pamięć zarówno obdarowanej osobie, jak i darczyńcy.

Dzięki tej szczytnej akcji Panie, znajdujące się pod opieką Fundacji, będą mogły poczuć się znów kobieco i pięknie. A tego pragnie każda kobieta niezależnie od sytuacji, w której się znalazła. Panie, które zdecydują się przyłączyć do inicjatywy i oddać swoje włosy na rzecz Fundacji Rak’n’Roll, otrzymają specjalny dyplom potwierdzający ten gest solidarności wykonany w stronę innych kobiet. Fundacja Rak’n’Roll powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.

Celem Fundacji jest stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej, przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce i zarażanie pozytywną energią. Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość i o to, aby chorować godnie oraz leczyć się bardziej świadomie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Anonim 2018-02-28 13:20:25

    Konopie leczą od tysięcy lat! Kannabinoidy, a zwłaszcza kannabidiol (CBD) to substancje o niezwykle dobrze zapowiadającym się zastosowaniu medycznym. Badania efektów biochemicznych i farmakologicznych sugerują zastosowania CBD: do łagodzenia ataków epilepsji, zaburzeń nastroju, lęków, depresji, wspomagające leczenie uzależnień od alkoholu i nikotyny, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, hamuje rozwój i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych zwłaszcza glejaka, może być pomocny w leczeniu fibromialgii, czy zwłóknienia wątroby, jest skuteczny w terapii bólu zapalnego i neuropatycznego, pomocny w terapii stwardnienia rozsianego, działa przeciwwymiotnie (np. po chemioterapii), reguluje apetyt (…)
    ------ https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/17-konopny-ekstrakt-cbd-6.html
    Uwaga: Nasze olejki NIE zawierają syntetycznego kwasu kannabidiolowego CBD, który jest produkowany in vitro w laboratorium, który nie tylko nie pomoże, lecz może zaszkodzić naszemu organizmowi, są całkowicie naturalne! Produkt również nie jest łacząny z kryształem wyizolowanym CBD, którego wiele firm używa w swoich produktach.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »