Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Kobiety i pieniądze, czyli budżet domowy w rękach wrocławskich mam

Kobiety i pieniądze, czyli budżet domowy w rękach wrocławskich mam
Zobacz więcej zdjęć »
„Dywagacje nad złotówką, czyli domowy budżet bez tajemnic” to temat warsztatów dotyczących sztuki oszczędzania, zarządzania i planowania rodzinnych wydatków, na które już 27. października 2011 (czwartek) o godzinie 18.30 do kawiarni „Nalanda” zaprasza wszystkie mamy wrocławski Klub Mamuśki.

Podczas warsztatów uczestniczki nauczą się zarządzać budżetem domowym i właściwie planować wydatki, a także dowiedzą się, jak efektywnie oszczędzać nawet w sytuacji, gdy kupować muszą setki pampersów i dań ze słoiczka. Będzie o tym jak wydać mniej na zakupach, jak nie wpaść w zakupoholizm i z optymizmem patrzeć w finansową przyszłość swojej rodziny. Zapewnimy szczyptę teorii, ale przede wszystkim dużą dawkę zajęć praktycznych, które poprowadzi Zuzanna Dolińska, specjalistka w zakresie zarządzania finansami z Centrum Obsługi Biznesu AFK, a co najważniejsze – również mama.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: info@klubmamuski.pl.

Spotkanie zorganizowane jest w ramach funkcjonującego od kwietnia br. Klubu Mamuśki, miejsca dla każdej mamy – tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa, jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. Pierwsze i jedyne takie miejsce we Wrocławiu – czas i przestrzeń zarezerwowane wyłącznie dla mam.

– Chcemy, aby to był czas tylko dla nas – chwila wytchnienia, możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, ale też okazja do poznania się, zaprzyjaźnienia i zwykłego, kobiecego poplotkowania o blaskach i cieniach macierzyńskiej codzienności – przyznaje założycielka Klubu, Elżbieta Woźniak-Łojczuk, mama dwójki maluchów.

Dotychczasowe spotkania Klubu pokazały, że wrocławskie mamy chcą się spotykać – są otwarte na nowe przyjaźnie, a także chętnie zdobywają umiejętności, które pomagają im spełniać się w macierzyństwie. Klub Mamuśki to już społeczność, do której należy kilkadziesiąt wrocławskich mam, skupionych na facebookowym fun page’u (www.facebook.com/pages/klubmamuski).

Więcej informacji o Klubie Mamuśki dostępnych jest na stronie: www.klubmamuski.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KlubMamuski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »