Moda » Biżuteria

Kocia zaczepka na torebkę

Kocia zaczepka na torebkę
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wiadomo, w kobiecej torebce można znaleźć niemal wszystko. Czasami upchnięcie w niej wszystkich niezbędnych przedmiotów graniczy z cudem, dla pań jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Zabierają ją ze sobą wszędzie, niezależnie od tego, czy idą na spacer, czy służbową kolację.

Problem pojawia się jednak wówczas, kiedy podczas spotkania biznesowego czy wieczoru w restauracji, nie jest oczywiste, gdzie tę torebkę odłożyć. Na ziemię, jak wiadomo, nie wypada, a nie wszystkie torebki mają na tyle długi pasek, żeby móc powiesić je na oparciu krzesła.

Rozwiązaniem tego typu dylematów jest sprytna zaczepka na torebkę marki Alessi. Można ją z łatwością zamocować do blatu stołu, a następnie zawiesić na niej podręczny bagaż. Dzięki temu, że jest przenośna, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca, może stać się kolejnym niezbędnym akcesorium noszonym w torbie. To gadżet nie tylko praktyczny, ale również ciekawy i intrygujący, jak przystało na wszystkie produkty „włoskiej fabryki designu”.

Produkty Alessi we Wrocławiu dostępne są wyłącznie w Galerii DNA przy ul. Grodzkiej 5, otwartej od poniedziałku do piątku w godz. 9-18 oraz w soboty od 12 do 18.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DNA Gallery
http://dnagallery.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »