Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kocie królestwo w Galerii Bemowo

Kocie królestwo w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Perski, somalijski a może syjamski? Te i inne kocie pociechy będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę 22 września w godzinach 12.00-18.00 w Galerii Bemowo.

Specjalnie z myślą o miłośnikach i właścicielach kotów Galeria Bemowo przygotowała niecodzienne wydarzenie „Moda na koty”. W programie m.in. wystawa ponad 50 kotów z 15 ras, wybory Miss lub Mistera kociego świata, regionalne targi zoologiczne oraz strefa kocich animacji dla dzieci.

Na sześć godzin Galeria Bemowo zamieni się w królestwo kotów, w którym zarówno młodsi, jak i starsi klienci Centrum będą mogli dowiedzieć się więcej o tych sympatycznych futrzakach. Na uczestników wydarzenia czeka m.in. wielki pokaz kotów, podczas którego zostaną zaprezentowane najciekawsze rasy kotów z całego świata, a Klienci Galerii Bemowo wybiorą kocią Miss lub kociego Mistera. W nagrodę właściciel wyróżnionego kota otrzyma 500 złotych.

Podczas eventu odbędą się również regionalne targi zoologiczne, na których swoje oferty zaprezentują m.in. producenci karmy i akcesoriów dla kotów, salony piękności dla zwierząt oraz lekarze weterynarii. Uzupełnieniem wydarzenia będzie strefa kocich animacji dla dzieci, czyli tematyczne warsztaty plastyczne i malowanie buziek.

„Z natury spokojne, choć czasami potrafią pokazać przysłowiowy ‘pazur’. Koty, bo o nich mowa, już w sobotę pojawią się w Galerii Bemowo na kolejnym wydarzeniu, które ma na celu uatrakcyjnienie czasu spędzanego na zakupach w naszej galerii. Najróżniejsze kocie rasy, wybory najpiękniejszego kota czy koci plac zabaw – to wszystko i wiele więcej czeka na naszych klientów – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Zapraszamy całe rodziny!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »