Kultura, sztuka » Kultura

KOLACJA NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI

KOLACJA NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI
Zobacz więcej zdjęć »
Nespresso jest partnerem głównym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W przeddzień zamknięcia festiwalu, przyjaciele marki i wybitni artyści filmowi mieli okazję uczestniczyć w ekskluzywnej kolacji.

Wieczór odbył się się pod hasłem: „The Choices We Make”. Podczas spotkania goście obejrzeli wybrane filmy z konkursu Nespresso Talents oraz napili się kawy idealnie dopasowanej do menu kolacji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

W spotkaniu wzięli udział wybitni artyści filmowi: Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Maria Dębska, Kinga Dębska, Tomasz Ziętek, Łukasz Simlat, Jacek Borcuch, ale też restaurator Maciej Żakowski i popularna blogerka Paula Jagodzińska. Kolację moderował dziennikarz i krytyk filmowy – Łukasz Maciejewski.

 

Zachęcamy do obserwowania relacji z wydarzenia na profilach społecznościowych Nespresso i gości specjalnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »