Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Kolacja, selfie w łóżku i niespodzianki ukryte w hotelu – takie atrakcje czekały na blogerów w Gdyni

Kolacja, selfie w łóżku i niespodzianki ukryte w hotelu – takie atrakcje czekały na blogerów w Gdyni
Zobacz więcej zdjęć »
Najpierw kolacja, później selfie na tle makiety łóżka z hotelowymi gadżetami, konkursy i poszukiwania voucherów na kolacje oraz weekendy.

Takie atrakcje czekały na blogerów w Gdyni. Pod koniec lipca AccorHotels przygotowało niezapomniane preludium do See Bloggers, największego zjazdu blogerów w Polsce.

See Bloggers to największy ogólnopolski festiwal blogerów odbywający się w malowniczej nadbałtyckiej scenerii. W tym roku, oprócz głównych wydarzeń, uczestnicy mogli zrobić sobie zdjęcia ze specjalną makietą łóżka AccorHotels i gadżetami. Niektóre fotografie nagrodzono voucherami do wybranych hoteli. Blogerzy zjedli również wspólną kolację w hotelu Mercure Gdynia z widokiem na Bałtyk.

Drugi konkurs zorganizowany w trakcie festiwalu polegał na odnalezieniu voucherów ukrytych na terenie konferencji See Bloggers. Szczęśliwcy mogą dzięki nim spędzić weekend lub zjeść kolację w wybranym hotelu w całej Polsce. Zdjęcia z imprezy można znaleźć na Instagramie, wpisując #AccorHotels oraz #SeeBloggers.

Makieta łóżka, a także kosz z gadżetami powędrowały do Warszawy, gdzie mieszkańcy stolicy będą mogli zrobić sobie podobne zdjęcie.  

Wcześniej AccorHotels zorganizowało konkurs dla blogerów fotograficznych w Warszawie i Poznaniu, którzy fotografowali panoramy miast z dachów hoteli.  

Zdjęcia udostępnione przez accorhotels.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

They.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Marcin Meller w Empik Echo Kielce, 25.06.19, g.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »