Moda » Odzież

Kolejki do stylistki Moniki Jurczyk w Centrum Handlowym Sarni Stok

Kolejki do stylistki Moniki Jurczyk w Centrum Handlowym Sarni Stok
Zobacz więcej zdjęć »
W CH Sarni Stok w Bielsku Białej w ostatni weekend odbywały się spotkania z ekspertem w dziedzinie stylizacji Moniką Jurczyk. Równocześnie odbywały się pokazy makijażu prowadzone przez perfumerię Douglas oraz badanie kondycji włosów organizowane przez salon fryzjerski Jean Louis David.

Panie i Panowie, którzy w ostatni weekend licznie przybyli do Centrum mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji oraz w towarzystwie profesjonalnego personal shoppera dokonać zakupów w sklepach galerii.

Największym powodzeniem cieszyły się indywidualne porady Moniki. Panie cierpliwie czekały w kolejce na możliwość rozmowy właśnie z nią. Pozostałe dwie stylistki - Nina i Inga - również cały czas doradzały przybyłym oraz pomagały w decyzjach zakupowych.

„Bielszczanki, wcześniej trochę zachowawcze w swoich modowych wyborach, w czasie spotkań z nami okazały się bardzo otwarte na nowe propozycje - mówi Monika Jurczyk - Porady przyjmowały entuzjastycznie i z wdzięcznością. Po konsultacjach ze stylistkami, które odbywały się w bardzo miłej atmosferze stworzonej przez CH Sarni Stok, Panie udawały się na zakupy. Po ich dokonaniu śmiało prezentowały efekty, które były naprawdę dobre. Cieszy fakt, że z porad stylistek i informacji przekazanych w czasie wykładów chciały i potrafiły skorzystać z korzyścią dla siebie - podkreśla Monika."

Oprócz indywidualnych konsultacji Monika prowadziła wykłady tematyczne. Mówiła o typach sylwetek, tuszowaniu mankamentów figury, doborze kolorów do typów urody, dobrym planowaniu zakupów, o tym, co jest niezbędne w szafie każdej kobiety, a czego warto się natychmiast pozbyć oraz jesiennych trendach.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również porady wizażystek z perfumerii Douglas. Panie korzystające z porad pytały przede wszystkim o sposoby pielęgnacji skóry twarzy, o najskuteczniejsze metody wykonania dobrego makijażu oraz o trendy w kosmetyce kolorowej. Można było też zobaczyć efekty użycia polecanych kosmetyków, gdyż na miejscu wizażystki wykonywały makijaże. Ważną informacją dla zainteresowanych jest fakt, że perfumeria Douglas w Sarnim Stoku oferuje bezpłatną usługę makijażową i poradniczą codziennie. Wystarczy tylko zgłosić taką potrzebę w sklepie.

W sobotę przy stoisku fryzjerskim stylistka fryzur z salonu Jean Louis David badała strukturę włosa oraz stan skóry głowy zainteresowanych. Udzielała też porad dotyczących pielęgnacji.

Uczestniczki modowego weekendu otrzymały mini-poradniki, które pomogą określić typ urody i rodzaj sylwetki oraz pozwolą uniknąć błędów przy doborze strojów. Dużym zainteresowaniem cieszył się też magazyn Centrum Handlowego Sarni Stok „Stok Trendy", ułatwiający wybór ubrań, obuwia i dodatków spośród bogatej oferty sklepów galerii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pro Signum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »